Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kerdesem az lenne, hogy ma...

A kerdesem az lenne, hogy ma delutan valoszinu megrepedt a burok, mert egy keves viz szivargott, es tavozott valami tiszta feher ragacs szeru valami. Ez mi volt? Ez azt jelenti h kozel vagyok a szuleshez, vagy meg akar napok is lehetnek hatra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szivárog a magzatvíz, akkor irány a kórház!
2009. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Juj és még itt ülsz? :) Én már tuti a kórház felé repesztenék pedig a másodikat várom :) Mondjuk lehet én parás vagyok.

A tiszta ragacs szerű vmi lehetett akár a nyákdugó egy darabja is, nem mindig véres az!!

hajrá hajrá, könnyű szülést neked!!!

2009. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Hát szerintem ülj otthon és majd meglátod... Miért nem tudjátok magatok feltalálni?
2009. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is menj a kórházba. a doki azt mondta, hogy ha szivárog vagy elmegy a magzatvíz kérdezés nélkül induljak a kórházba.

Biztos, hogy közel vagy a szüléshez, mert ha elmegy magzatvíz a gyermek nem maradhat bent sokáig.

Könnyű szülést és jó egészséget!

2009. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szivárog, az nagy gond is lehet. Lehet, hogy fent repedt meg a burok, az letapadhat, lehet, hogy lent.

De sztem nem az volt, ha abbamaradt. Ha szivárog, az folyamatos.

2009. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!