Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik babámat várom. Első...

Harmadik babámat várom. Első 2 sima szülés volt, gátmetszéssel. Most nagyon alacsony a vasam, aranyér panaszaim vannak. Igaz, hogy ezért lehet császár? A gátmetszések miatt már nem fogok úgy tágulni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek miatt nem fognak császározni. Rengeteg terhes anyuka vérszegény és rengetegen szenvednek aranyértők is. Ez utóbbira vannak kúpok, krémek. Vérszegénységre szedsz vasat? A gatmetszés nem befolyásolja a tágulást.
2014. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen szedek vasat,aranyeret is kezelek.Remélem igazad lesz és ez miatt szülhetek simán.Amúgy 38 hetesek vagyunk.
2014. aug. 6. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is extra alacsony volt a vasam. Aranyerem nem volt. Ezért nem fognak császározni. A harmadikat már gátmetszés nélkül sikerült szülnöm. Ne aggódj, általában a harmadik már könnyen jön. Nekem 3 órás volt, és nem volt olyan nagy fájdalom..
2014. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon alacsony volt mar injekciót akartak adni hogy rendesen fel menjen . De természetes úton szültem . Csak annyi hogy első nap nem tudtam kiszállni az ágyból mert ájultam el :(
2014. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem császároznak ezek miatt.

Az én vasam olyan rossz volt szülés előtt, hogy a védőnő majdnem beküldött a kórházba,hogy adjanak vért.

Aranyerem nekem is volt, de semmi gond nem volt vele.

Gátmetszésről meg csak annyit, hogy az elsővel volt, aztán rohadtul fájt hetekig! A másodiknál nem volt gátmetszés, és 2 óra alatt kitágultam teljesen, egy nagyon minimális érezhetetlen repedésem volt.

2014. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!