Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsy kórházban tudnátok...

Bajcsy kórházban tudnátok ajánlani szülészorvost?

Figyelt kérdés
Ha van magánrendelője az nagyszerű, de még ennél is fontosabb, hogy nyitott legyen a "természetes" szülésre, már amennyire a kórház engedi. Értem ezalatt, hogy nem vág rutin szerűen, sem császárt, sem gátat. Előbb köszön, utána nyomja be az oxit és nem fordítva. Ismertek ilyet? Második babánkat várjuk. Köszönöm, ha segítetek!
2014. aug. 7. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

17. Kerben van a Medikard maganrendelo. (Googleba ird be)

Ott rendel az foorvos,Szecsenyi,a dokim Kardos,Sulyok,es Gyopar.

Mind remek elme,es ok termeszetesen szeretnek szulest levezetni. Kiveve talan Szecsenyi. A terhesgondozas 12ezer,a szilesre a penzt a 6hetes kontrollon kerik,hogy ne a kprhazba egybol keljen vinned 100ezret.

20hkm

2014. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr.Toldi Lászlónál szültem ( [link] Örs vezér térnél van magánrendelője,a rendelés 8000 ft/alkalom.Én nagyon elégedett voltam vele és a szülésznővel is,igaz,első babánál gátvágás volt,de ez engem nem zavart,szinte nem is fájt a gátsebem utána.Természetes úton szültem,nem sűrgettek,és a lényeg,hogy nekem nagyon megnyugtató volt a jelenléte és tudtam,hogy jó kezekben vagyok.Egy fiatal,kedves orvos,a rendelőben is szán rád elég időt és válaszol a kérdésekre.
2014. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,bocsánat,az árak emelkedtek (ez elszomorít,mert nem kicsit lett drágább a terhesgondozás.),a honlapon megtalálod a friss árakat.
2014. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Sulyoknál szültem, nagyon meg voltam vele elégedve, igaz, hogy sok betege van, de mindig tudta ki vagyok, ha a kórházba hívott sosem fogadott el pénzt, és egyébként sem pénzéhes, szülésnél egyból jött, ahogy hívtam, végig velem volt, támogatott, segített, utána is többször megnézett, nagyon emberséges, teljesen bíztam a szaktudásában is. Amikor egyszer bejött pont a szoptatással kínlódtam, és még abban is biztatott. Csak ajánlani tudom!
2014. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!