Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor múlt el teljesen minden...

Mikor múlt el teljesen minden fájdalom a gátsebeteknél?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mikor múlt el olyan mértékben, hogy már eszetekbe sem jutott, akármilyen tevékenységet csináltatok, hogy valami történt ott lent?

2014. aug. 9. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Most az előbb.
2014. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szellemes kommentárt, de tényleg érdekel. 4 hete szültem, és még mindig fáj, főleg a farcsontom. nem tudom ez normális-e?
2014. aug. 9. 23:26
 3/19 piroska és a farkas ***** válasza:
nekem bő 6 hét kellett, szóval hajrá. És ami az együttléteket illeti, közel 4 hónap.
2014. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10 hete szültem, még mindig érzem. Főként wc-zésnél nyomás közben(már Bocsi). A szex-el még nem mertem próbálkozni, bár jól esne, de parázok tőle.
2014. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja és én repedtem.
2014. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első babám után nem múlt el a fájdalom (szex közben mindig fájt), most 2 hete szültem a kislányom, már nem fáj, de azt nem tudom, hogy használat közben milyen lesz.
2014. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6 hét durván , pedig én is repedtem nem is kicsit...plusz a metszés.
2014. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem szules utan 3-4 nappal mar nem fajt.6 hete szultem,egyuttlet meg nem volt...majd kontroll utan es akkor majd kiderul. :)
2014. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kontrollon már egyáltalán nem fájt, szépen, gyorsan gyógyult. Viszont a mai napig nem felejtettem el, mensi előtt és az első erősebb napokon még mindig piszkosul tud fájni a heg.
2014. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok a büdös életbe (már elnézést) nem fogom tudni kitörölni a fejemből a gátmetszést és a következményeit? Azért mondjuk 5 év múlva csak-csak halványul az emlék.(vagy legalábbis a következő gyerkőcig jó lenne..)
2014. aug. 11. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!