Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek mikor múlt el a gátmets...

Nektek mikor múlt el a gátmetszés okozta fájdalom?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig fájt még szülés után?Mikor tudtál rajta normálisan ülni?Használtál rá valamit,ami enyhítette

a fájdalmat??


2013. jan. 15. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kb egy hét után már elég jó, 2-3 hónap múlva ki se tudod már tapintani a heget
2013. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Engem vágtak, a gátat. És volt hüvelyfali szakadásom is. Éjjel szültem és aznap már ülve ettem, igaz az ágyam szélén, ami kényelmesebb, mint egy szék. Persze éreztem azért napokig, de szerintem nekem elég könnyen gyógyult. Nem enyhítettem fájdalmat semmivel. Nem is fájdalmat éreztem, inkább csak kellemetlen volt.
2013. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tudom, hogy csinálták meg, de már másnap ültem rajta, úgy, hogy csak szúrt...Mire kiengedtek 3 nap, már alig éreztem, és kb 6 7 nap alatt végleg elmúlt....Nem szabad semmivel kenni, nekem azt mondták, csak tisztán kell tartani...Tehát a fürdés, tiszta vízzel, és szárazra törlés épp elég, valamint a gyakori betét csere...
2013. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az első 1 hétben úgy mentem mint a kacsa, nem tudtam leülni, állva ettem állva csináltam mindent csak ne kelljen leülnöm mert megbolondulok. Durván 2 hétig fájt, ezután még 2-3 hét volt míg azt mondom, normálisan tudtam ülni stb.
2013. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én pénteken szültem,4 napja és még mindig nagyon fáj! :(

Nem tudok ráülni egyáltalán,és séta közbe is fáj.

Meg a vágásnál,varrásnál,van egy dudor,kitüremkedés,hozzá se tudok érni,annyira fáj...

Remélem akkor hamarosan elmúlik,mert borzasztó ez a fájdalom.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. jan. 15. 15:37
 6/15 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy mihamarabb meggyógyuljon. Addig pedig, ha még nem tetted, szerezz be egy ilyet. Hátha ezen könnyebb:

[link]

2013. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi,már beszereztem.Tegnap vettem egyet,de sajnos nem sokat segít.:((

Na akkor kivárom,hogy meggyógyuljon...

2013. jan. 15. 15:56
 8/15 gabszem ***** válasza:

engem varrtak kívül-belül és aranyerem is lett. Kb. 2 hétig nem tudtam leülni, csak feküdni tudtam. Hát az aranyér a legdúrvább szerintem...

a gátseb pár nap alatt teljesen begyógyul, az igazából csak 1-2 napig fáj nagyon. Én délután szültem és az első éjszaka semmit se aludtam akármilyen fáradt is voltam, és hiába kaptam fájdalomcsillapítót, sajgott odalent minden... Voltak ott olyan anyukák akik szülés után 1 órával már vidáman olvasgatták a női magazinokat az ágyon ülve...

2013. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én Aloe vera sprayt használtam. Nagyon hamar helyre hozott. Összehúzta a heget és 2-3 nap után már nem is fájt egyáltalán.
2013. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem elég hamar tűrhetővé vált.

Fogj egy gumikesztyűt, töltsd meg vízzel, tedd be a fagyóba. Ha megfagyott, akkor tekerd egy pólóba vagy türcsibe, és kész a legjobb gáthűsítő. Nekem nagyon bevált :)

2013. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!