Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet a császárt választani?

Lehet a császárt választani?

Figyelt kérdés
Az első szülésem császár volt mert muszáj volt! A párom tervezgeti a kis tesóm, de én meg rettegek h rendesen kelljen szülnöm... elsőre úgy voltam vele h majd természetesen kibújik, de mikor nem akart beindulni a szülés és oxitocint kaptam hát kiderült h nagyon nagyon rossz a fájdalom küszöbön, na meg ahogy ott voltam és próbáltam elképzelni h rendesen szülök elkezdtem félni és végül császár lett, ami nekem a 2. naptól csak kicsit fájt és tudtam rendesen csinálni mindent. De viszont nagyon rettegek h természetesen kell szülnöm, ilyenkor lehet választani??? mindenképp fogadott orvos kell???
2014. aug. 12. 17:01
 1/5 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy valamennyi időnek el kell telni, hogy természetesen szülhess császár után. Én nem nagyon ismerek olyat, aki természetesen szült császár után!
2014. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor akinek császár volt az első annak a többi is??? na meg akkor programozott v megvárják míg beindul?? mennyi császárt végeznek el egy emberen?



most visszaolvastam amit kiírtam! nem a félelem miatt lett császár! mert a szövegből így jön le!

2014. aug. 12. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvos függő.Van aki ha az előző császár volt,akkor a következőt is evidensnek tartja,de amelyik orvos a természetesség híve,ő megvizsgálja a körülményeket(heg,előző szülés óta eltelt idő stb.)és annak tükrében javasolja egyik vagy másik alternatívát a kismamának.A nővéremnek az első sürgősségi császár volt,de a másodikat szerette volna természetesen úton.Majdnem 8 év telt el a két szülés között,a heggel is minden rendben volt,így az orvos engedte.Ha te egyik vagy másik szülési módot pártolod,akkor említsd meg az orvosodnak.
2014. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az első császár volt, szerintem könnyedén találsz olyan orvost, akivel az elején lebeszéled, hogy ez is az legyen...


Egyébként nekem is császárom volt de én pont attól tartok, hogy emiatt a következő is az lesz... :)

2014. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bevett protokoll szerint a dokik általában császár után szintén a császárt javasolják második gyermeknél is.
2014. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!