Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájt a farcsontotok szülés után?

Fájt a farcsontotok szülés után?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi ideig?

2014. aug. 14. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon. Kb egy hónapig. Szerintem el volt törve.
2014. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Nekem nagyon sok komplikációm volt, de a farokcsontommal semmi gond nem akadt.

Szerintem nézesd meg, nem normális hogy fáj.

2014. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy normális, mivel a szülésznő és az orvos is mondta, mivel a csontok is kicsit átrendeződnek kitoláskor. Nem ez volt a kérdés! Az érdekel mennyi embernek volt/van hasonló gondja, illetve hogy mennyi ideig tartott, mert eléggé megnehezíti a mindennapokat.
2014. aug. 14. 17:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Keresztcsontom eltört!

A farokcsontom is eltört! szóval képzelheted :D - elég sokáig nem tudtam ülni csak párnás széken! illetve mindenhova vittem magammal egy puha párnát ....

kb 4 hónapig fájt!!!

2014. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérdezd tőlük, ha szerintük "normális".

Mert az egy dolog, hogy megesik többekkel, de ez nem a szülés szerves része, azt biztos.

2014. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Baromira megszenvedtem vele én is, tutira eltört mert kb 4-5 hónapig fájt, nehezen tudtam felállni, leülni, autóban utazni kész gyötrelem volt.. Sajnos voltak komplikációk a szülésnél, sok idő volt mire elmúlt minden fájdalmam. Kitartást kivánok, remélem Neked hamarabb elmúlik!
2014. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első babám természetes úton született, ráadásul nem volt egyszerű, de a farokcsontommal nem volt semmi baj, de ismerősömnek is eltört. Második babám császáros volt, programozott, semmit nem erőlködtem, de most fáj. Ráadásul nekem már mindjárt 2 éves lesz a babám. Pl. a fürdőkádba alig tudok befeküdni, mert borzalmas érzés. Emellett a nyakam is alig mozog. Ezt csak amiatt írom, mert kezd az az érzésem lenni, hogy a spinális érzéstelenítő "utóhatása", vagy mellékhatása ez, hiszen azt gerincbe adják. Te nem kaptál edat véletlenül? Nemsokára megyek dokihoz, remélem nem felejtem el megkérdezni tőle, hogy ez lehet-e attól, vagy csak öregszem, meg nagyon le is fogytam és csak véletlen egybeesés.
2014. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagy fél évig fájt,elég kellemetlen volt.Nem gondoltam volna hogy ez annyira gyakori.Sajnos nem lehet vele mit kezdeni...
2014. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Atyaég, én is csak lesek, hogy szinte normális, hogy a farkcsont is eltörik. Van egyáltalán valami, ami nem megy tönkre?
2014. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-es nem ártana megnézetned magad. Simán lehet (kezdődő) gerinc sérved is. Semmi köze az érzéstelenítéshez, ez gyakorlatilag népbetegség manapság!
2014. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!