Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek? Jóslófájás vagy...

Szerintetek? Jóslófájás vagy már készülődhetek?

Figyelt kérdés
Már legalább 2 hete vannak jóslófájásaim (menstruációs görcsökhöz hasonló, feszülés, nyilalás)de naponta cak egyszer kétszer,ritkán többször, van amelyik nap alig. Viszont vasárnap este egyik görcsölés/feszítés nagyon fájt, eltartott kb 1 percig. Innentől kezdve vagyis tegnap és ma reggel szinte folyamatosan vannak fájások, hol erősebben hol gyengébben. Ma reggeltől is folyamatosan vannak menstruációs görcseim, van hogy felerősödik, van hogy majdnem teljesen elmúlik, de nem tudom percekre felosztani. Szerintetek mennyire vagyok a szüléstől? Közel van már? Vagy még csak ez is jósló? Tudom, hogy nem lehet pontosan megmondani, de kíváncsi lennék a véleményetekre, meg hogy volt e másnak is ilyen? Előre is köszi!

2014. aug. 19. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem először menstruációra jellemző fájásaim voltak, majd sűrűsödtek, de nem erősödtek. Aztán pár óra múlva már erősödtek, de még tevékenykedtzem, miután hazaküldtek a kórházból a CT után...amin 1-2 erősebb összehúzódás volt észlelhető csak.... szerintük jósló fájások voltak. Este 7 kor már a fájdalom megállított a mozdulatokban, és összegörnyedtem. Na akkor már indultam a kórházba. éjfél előtt kicsivel meg is lett a baba :)

szóval ha erősödnének, és megállítanak a tevékenységbe, azt már komolyan kell venni sztem.

2014. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy teszteltem, hogy zuhany alá álltam, amikor éreztem a görcsöt. Ha jósló volt, mindig elmúlt a meleg víztől. Na élesben nem múlt el, csak erősödött. :)
2014. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na akkor ugyanabban a cipőben járunk kedves kérdező...én is tanácstalan vagyok, minden nap fájdogálok, minden nap egyre erősödik, én is próbálnám számolgatni, de nem lehet...szerintem ezek csak jóslók,főleg ha elviselhető a fájdalom...én megfogadtam, hogy akkor indulok el a kórházba ha már tényleg tudom számolni és a menstruációs görcsnél durvábbak a fájdalmak. A meleg vizes tus is jó ötlet amit ír az előző én is úgy szoktam tesztelni, általában elmúlik tőle a fájdalom, vagy legalábbis nem erősödik..úgyhogy kitartást Neked is, szerintem már egyikünknek sincs sok hátra:) 40+2 hkm
2014. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jósló ha eddig elmúlt. Azt javaslom, hogy amikor elkezd a hasad fájni keményedni, nézz rá az órára, írd fel. pl. 15:25, várd a következőt és írd fel azt is. Ha erősödik vagy rendszereződik akkor már rendes fájás.
2014. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a vajúdás az nem egybefüggő fájdalom csak a legvégén. Bár én szerencsésebb voltam, mert el is folyt a víz, így tudtam, hogy már szülök, de a tolófájásokig hosszú volt az út. A víz elfolyásától számítva egy óra múlva enyhe menstruációs görcseim lettek. Kórházban már fájásokként mutatta a gép ezeket. 20, majd 10 percre jöttek és olyan 15-20 másodpercig tartottak. A szülés előtt 1-2 órával viszont már 3-4 percre jöttek és ahogy közeledett maga a szülés, egyre hosszabbak lettek a fájások. A végén már azt éreztem, hogy egy percig tart majdnem egy fájás és szinte fél percre már jön is a következő. Aztán egyszer csak már nem fájás jött, hanem egy erős inger, hogy nyomnom kell. Onnantól kezdve 10 nyomásra megszületett a kisfiam.
2014. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!