Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. hetes vagyok. Éjszaka óta...

40. hetes vagyok. Éjszaka óta kb15 20 percenként elkezd fájni a derekam és a hasam, de rövid ideig tart. Ez jóslófájás lehet? Mennyivel szokott ez lenni szülés elött?

Figyelt kérdés
Nem tudtam aludni sem nagyon, mert óránként pisilnem kellett, mire vissza aludtam volna, addigra meg a fájásra ébredtem fel,fél napja ez megy. Voltam délelött NST-n nem mondtak semmi különöset, haza engedtek. A doki meg sem vizsgált. Annyit mondott, hogy keveset mozgott a baba és ha holnap után is így lesz, akkor be kell feküdnöm...
2014. ápr. 16. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam 39 hetesen, engem is hazaküldtek dél körül, este 9-kor született meg a babám.
2014. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
de izgi. nekem este kezdődtek hol 4-5 percesekkel hol pedig hosszabban. de nekem is abbamaradt. mindenesetre legyen a cucc kéznél :)
2014. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is hamarosan baba lesz. De ha mégsem, és mész holnap NST-re, előtte fél órával egyél meg egy kakaós csigát a biztonság kedvéért. Állítólag attól jól mozognak. :)
2014. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem szules elott 1 nappal volt ilyen. Aztan masnap delutanra surusodtek, du.3-kor meg 15 percenkent, elmentem pisilni, elfolyt a magzatviz, majd olyan 4 ora fele mar 10 percenkent. 5-kor elmentem letusolni, 6-kor ertunk be a korhazba, 7.30-kor megvolt a lanyom.
2014. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 babóca0129 ***** válasza:
Szia! 40. Hetesen szultem kozel 3 honapja. Nekem is igy kezdodott majd rendszeres lett s fajas. Ezek a fajasok inkabb nagyon eros joslosk. Ha ugy erzed, hogy talan ez mar nem az akkor menj a zuhany ala es engedj a derekadra es a hasadra nem tul forro vizet es ha erosodik akkor az mar szulesi fajas es merd az idot is. Nekem anno a dokim mondta, hogy ha 5 percesek lesznek menjek a korhazba. Ez attol is fugg milyen messze laktok a korhaztol es te hol erzed magad biztonsagban.
2014. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött 24 órával a szülés előtt. Gratulálok! :) Remélem már besűrűsödtek!
2014. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, abban reménykedem, hogy holnap reggelig kihúzom, mert az apukája sajnos, csak akkor tud jönni, mert dolgozik. Persze a legfontosabb, hogy egészséges legyen és minden rendben legyen!!!!!!!!
2014. ápr. 16. 19:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is kakaóscsigát ettem szülés előtt, kihánytam vajúdás közben.... :) de még mindig jobb volt, mint az első szülésemnél, akkor semmit nem ettem és epét hánytam. Felemelő érzés volt fájások közepette... :P :)

Egyébként szerintem is hamarosan meglesz a picid, állítólag a szülés előtt közvetlenül nem sokat mocorognak már (én erre már nem emlékszem, az enyémek már 7 és 9 évesek).

Ja, és könnyen lehet, hogy kihúzod reggelig, nekem az elsőnél hajnali 3 körül kezdett csordogálni a magzatvíz, majd lassacskán indultak a fájások és csak este 17.40-re lett meg a lányom.

A fiamnál meg valamikor reggel 8-9 táján kezdődtek a fájások, szépen erősödtek, délben kórház, majd vajúdás hajnali 5-ig. Előtte burokrepesztés volt kb. fél-1 órával.

Sok sikert, kitartást és nagyon jó egészséget kívánok!

2014. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia na meg van a bsba??
2014. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi újság? Majd írj ha tudsz!

(8-as voltam)

2014. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!