Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor van itt az idő? Többi lent!

Mikor van itt az idő? Többi lent!

Figyelt kérdés
39. hétben járok. Már a 36. héttől vannak jóslóim , nyákdugó szerintem nem távozott(vagy nem vettem észre). Ma reggel nagyon görcsöltem kb. 2 órán keresztül,10-15-20 percenként jöttek a görcsök utána elmúlt azóta nem érzek fájdalmat sehol viszont , épp zuhanyoztam és arra lettem figyelmes hogy a hasam lejjebb került , de már 2 hete már alapból lejjebb ment mint , volt és azóta olyan mint , hogy ha deréktól lefelé izomlázam lenne , 20 percenként pisilek , naponta többször is görcsöltem kis ideig , szúró érzést éreztem ott lent stb... szóval most , hogy még jobban lejjebb ment a hasam már nem tudom , hogy mivan . Lehet éjjel már beindul a szülés ? Ja és 3 hete néztek méhszájat (azóta nem) akkor még zárva volt .

2014. aug. 21. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A méhszáj állapota nem sokat jelent, akár néhány óra alatt is kinyílhat teljesen. A nyákdugó sem mindenkinél távozik. A reggeli görcseid jóslófájások voltak, mert elmúltak. A sokszori pisilés jelezheti a szülés közeledtét. Két módszerrel tudod megállapítani, hogy beindult-e a szülés: ha görcsölsz, és meleg zuhany alatt sem múlik el, akkor, vagy ha figyeled a fájásokat, és azok egyre sűrűbbek és/vagy egyre erősebbek.
2014. aug. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

elvira.mav.hu

Itt megtalálod, hogy mikor van itt az idő.

2014. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!