Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron tudtok...

Székesfehérváron tudtok ajánlani orvost?

Figyelt kérdés

eddig 2x Blaskónál szültem,de ő elment a kórházból.

helyette kellene egy megbízható orvos!

köszönöm!



2014. aug. 25. 09:51
 1/7 Margit84 ***** válasza:

Ez egy nagyon egyéni dolog. Ami Neked jó az nem biztos, hogy Nekem is és ez fordítva is igaz. Nem ismerem, hogy Blaskó milyen mentalitású ezért hasonlítani sem tudom senkihez. Minden orvosról és szülésznőről is lehet olvasni, hallani hideget, meleget. Személyes példám, barátnőm ajánlotta XY szülésznőt, hogy mennyire aranyos és kedves meg minden volt... Nekem úgy hozta a sors, hogy hajnalban mentem (vetélés) és mivel éppen csak ügyeletesként volt, nem volt lefixálva, hogy pénzt kap, és akkora tuskó volt, hogy elmondani sem tudom.

Én egyébként személy szerint Schandl Károlyhoz járok, szülni még nem szültem (majd januárban), tehát ilyen téren nem tudok nyilatkozni. Amúgy nekem eddig semmi problémám nem volt vele, normális, kedves, minden kérdésemre válaszol (magánrendelésre járok hozzá). Én úgy kerestem orvost, hogy megnyitottam a kórház honlapját, hogy kik dolgoznak most ott és elkezdtem rájuk keresni a neten... És így szűkült egyre inkább a kör... Kitartást a keresgéléshez!

2014. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm szépen kimerítő válaszod!

könnyű szülést kívánok Neked és sok egészséget :)

2014. aug. 25. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Csetényi doktort ajánlom. Szakmailag és emberileg is toppon van. Magánba jártam hozzá, de azok is dícsérik, akiknek nem fogadott orvosuk.
2014. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem fogadtam orvost, így szinte az összes orvossal találkoztam a vizsgálatok és a szülés alkalmával. Ha a következő babánál úgy döntenék, hogy fogadok orvost akkor én is mindenképpen Csetényi doktort szeretném. Annak ellenére ajánlom őt, hogy semelyik orvossal sem volt problémám, de ő volt a legszimpatikusabb és szakmailag a legmeggyőzőbb.
2014. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Margit84 ***** válasza:
Igen, egyébként Csetényiről sok jót hallani, csak bejutni elsőre baromi nehéz hozzá..... nekem nem sikerült már.... mire időpontot kaptam (kb. 6 héttel későbbre) addigra sajnos elvetéltem....
2014. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm válaszaitokat!

eszembe jutott , megkérdezem a szülésznőmet, ő kit ajánl. anno ő a Blaskóval szeretett dolgozni, megkérdezem,most kivel szeret :)

2014. aug. 29. 06:58
 7/7 Margit84 ***** válasza:
Ez is egy jó ötlet, én pont fordítva csináltam megkérdeztem a doki asszisztensét, hogy ő melyik szülésznővel szeret együtt dolgozni, mert akkor mindenkinek jobb, ha azzal egyeztetek, mivel úgysem ismertem senkit. De végülis közölték, hogy nincs ilyen, mindenkivel egyformán tud a doki dolgozni.
2014. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!