Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudnátok ajánlani nőgyógyászt...

Tudnátok ajánlani nőgyógyászt Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Fontos lenne mert babát szeretnénk már van gyermekünk de valamiért nem akar jönni a tesó a vetélésem óta. Köszönöm.
2014. ápr. 7. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
dr. Schandl Károly főorvos, dr. Csetényi Zsolt főorvos. Mindkettőjükkel nagyon jó tapasztalataim vannak.
2014. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Schandl- ot hanyagolnam e teren, igen friss tapasztalat miatt, viszont Csetenyi, Blasko, Ruben, mind nagyon jo es empatikus orvosok!
2014. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rubliczki Levente jó doki és a meddőségin is dolgozik. Nekem Ő csinált 2 inszemit. Az más kérdés, hogy nem sikerült, de hozzáteszem, hogy utána Pesten a lombik sem. De ajánlani tudom, mert Ő már elsőre megállapított olyan problémákat nálam, amiket más orvos nem vett észre.
2014. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok. Elgondolkodom és döntök, csak nehéz mert már annyit csalódtam az orvosok hozzáállásán. És persze könnyű mondani, hogy nem olyan nagy dolog ha nem sikerül mert már van gyerek. És a doki akinél voltam nem is vizsgált meg egyből a meddőségibe küldött, hogy úgyis ők is azokat a vizsgálatokat fogják csinálni mért ő írjon rá beutalót. Úgyhogy ezért kértelek benneteket és köszönöm mégegyszer.
2014. ápr. 7. 11:28
 5/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
egyebkent Rubliczkit kihagytam, O is nagyon jo, tapasztalt es remek orvos:-)
2014. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem. :-(

Én inkább egy jó meddőségi klinikát ajánlanék, mondjuk Budapesten. Vagy első körben egy jó endokrinológust.

Nem akarom leszólni a vidéket, de sajnos tapasztalat, hogy fasorban sincsenek a budapestiekhez képest, még magánban sem. :-(

A jó ellátásért szerintem megéri az az 50km.

2014. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Bácskai dokihoz igazoltam át, elsőnél Bognár Idához jártam, spontán terhességgel, második már sajna lombik. Bácskai csinálta az átjárhatóságit, minden beutalót megírt, papírokért nem kellett fizetni. Ajánlom!
2014. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok. Köszönöm. Szép napot nektek:)
2014. ápr. 10. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!