Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok ajánlani a debreceni...

Tudnátok ajánlani a debreceni Kenézy kórházban jó szülész-nőgyógyászt? Mennyi a tarifájuk?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak azt tudom, hogy kit nem ajánlok és miért. Dr. Kiss Ferenc 36 hetes terhesen elég durván vizsgált meg és lekezelően bánt velem minden előzmény nélkül. Másoktól (utólag) hallottam, hogy hangulatember...

Az összes többi orvossal kapcsolatban csak pozitív tapasztalatom volt. (mivel nem volt fogadott dokim, mindig az ügyeletessel találkoztam)

2014. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mind a két gyerekemet itt szültem a kenézyben volt fogadott dokink Demeter Miklós egész tanácsadás alatt nme fogadott el pénzt szülés után kapott 40 ezret. Nagyon sok jó doki van bárkihez kerülsz és nme pénzéhesek mint a klinikán de ott is van kivétel. Tudom még ajánlani neked Korláth Zalánt, Kálmánczhelyi Albertet is.
2014. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a második lányomat Korláth Zalánnál szültem, nem volt a fogadott orvosom, akkor ismertem meg, de nála jobb orvossal még nem találkoztam ott, pedig 5 hátig feküdtem bent és elég sok orvos megvizsgált. Nagyon-nagyon kedves, türelmes csak jókat tudok mondani róla. Mint írtam nem volt az orvosom, de még másnap is bejött hozzám, és egyáltalán nem éreztem rajta, hogy a pénzért tenné. A másik doki akit én is ajánlanék még neked az Kálmánchelyi Albert, nagy tudású nőgyógyász és ultrahangos orvos is.
2014. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!