Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elfolyik a magzatvíz, de...

Ha elfolyik a magzatvíz, de jóval kevesebb van az átlagosnál akkor azonnal kórház, vagy ugyanúgy lehet "nyugodt" tempóban indulni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt zuhanyzásra, meg ilyenek.
2014. aug. 25. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg annyi történt hogy a magzat feje már be van illeszkedve és csak annyi tudott kifolyni ami a feje előtt volt. Akkor kell rögtön menni, ha az orvos még nem állapította meg hogy be van illeszkedve a feje (ez nem közvetlenül szülés előtt történik), mert ha még nincs, akkor tud előreesni a köldökzsinór. Hozzáteszem, mire köldökzsinór előreeséssel beérsz a kórházba, addigra mindegy. Valakinek be kellene nyúlnia és visszanyomni a babát.
2014. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapkodni nem kell, de pont amiatt, amit az előző írt, fekvő helyzetben érdemes helyezkedni. Nekünk azt mondták az előkészítőn, hogy ilyenkor mentővel menjünk, vagy úgy, hogy lefekszik az ember a hátsóülésen.
2014. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. :) Még nem folyt el, az uh-n mondták, hogy sokkal kevesebb a magzatvíz, mint kellene.
2014. aug. 25. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor te nem fogod észrevenni a különbséget szerintem. Tócsa lesz ígyis-úgyis. Nekem csak a fejvíz folyt el, én még arra is azt hittem hogy az az összes mert eláztatta az ágyat. Ha már kifolyt nagyon nehéz felmérni hogy az mennyi folyadék.
2014. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 35.héten megrepedt a burok...kevesebb vizem volt végig az átlagnál...8 körül elfolyt 13.33 kor császárral anya lettem :-)
2014. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!