Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beszakadt a magzatburok?

Beszakadt a magzatburok?

Figyelt kérdés
11 napja szültem egy egészséges kisfiút. A szülés után az orvos mondta, hogy bent ragadt a burok egy darabja. Nem nekem mondta, hanem a szülésznőnek, mi a párommal már babáztunk. Ma éjszaka viszont kijött belőlem ez a darab. Kb 20*5cm, fájdalmas dolog. Másnak is volt ilyen? Ez természetes? Nem kellett volna ott helyben kivenni?
2014. aug. 26. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

?????


Nem volt méhűri betapintás?


A helyedben felkeresném a legközelebbi szülészet ambulanciát. Nem vérzel nagyon?

2014. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal elmennék orvoshoz. Barátnőmnek is ez volt, és tisztítani kellett. Nem annyira vicces dolog ez ha begyullad. De persze lehet kiürült teljesen, de akkor is menj el, hogy megnézzék mi a helyzet. Sokkal rosszabbul tudsz járni később.
2014. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem mondta az orvos, hogy még ürülhet burokdarab, azt nem, hogy mekkora. Szerintem belőlem még szövet (mármint nem textil) is jött egy hatalmas löket vérrel, felhívtam, azt mondta, biztos alvadt vér volt, könnyű összekeverni.

De a biztonság kedvéért biztos felhívnám a helyedben az orvost.

2014. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Vagy miért emelted ki?
2014. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam dokinál, azért emeltem ki, mert nem kaptam előtte egy választ sem.

Köszi mindenkinek aki írt. Ezek szerint nem csak nekem sántít, hogy így engedtek el.

Akkor a szülés után kézzel vizsgált a doki, meg utána minden nap nyomkodták a hasamat.

Már alig vérzek amúgy.

2014. aug. 28. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
amikor a kórház távozásnál kitöltettette (jó szó:)) velem az elégedettségi kérdőívet, pont megjegyeztem hogy szülés után az anya viszgálatokat elbagatellizálják
2014. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is ezért tettem fel ide a kérdést, mert furcsának találtam, hogy így engedtek el és kíváncsi voltam, hogy másnál hogy volt.

A záróra ezzel kapcsolatban annyit írtak, hogy egyéb lepényi rendellenesség.

Na mindegy, panaszom nincs, már a vérzés is minimális. Csak ha a doki mond annyit az elengedés előtt, hogy ez bent maradt és ki fog lökődni, ne ijedjek meg, akkor nem agyalok rajta napokig.

Köszönöm a kommenteket.

2014. aug. 30. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!