Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 1héttel...

Császármetszés után 1héttel úgy érzek, hogy a vágásnál, a varratok felett duzzadt a bőr, nem az egész, hanem egy szakaszon. Nem fáj, csak duzzadt. Valami baj van?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs gond. Esetleg kérdezd meg telefonon az orvosodtól aki császározott ő segíteni fog és megmondja vagy behív hogy mutasd meg.

Én is császáros vagyok, azt hiszem nekem is egy kicsit duzzadt volt, de nem vagyok benne biztos. Én hónapokig nem mertem megnézni se igazán, meg oda nyúlni. Persze megmosás erejéig muszáj volt, bár volt hogy a páromat kértem meg hogy segítsen.

2008. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kérdeztem a dokimat, azt mondja normális, hisz mozgolódnak a varratok.

csak annyi szörnyűséget hall az ember, gondol össze-vissza mindenre.

köszi szépen

2008. aug. 7. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ,normális.engem ma 4hete császároztak és még mindig fáj az alhasnál a bőröm ahogy megnyúlt sőt egy helyen érzéketlen is kicsit,de z is normális.A varratot megfogni nekem is furi érzés és óvatosan érintem meg...Tényleg amúgy nektek vissza ment a hasatok?Mert az enyém még mindig lóg..nem túl szép látvány...
2008. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Az én kisfam is 4 hetes,császárral született ö is és az én hasam is kritikán aluli.

Szülés után a bokámig,most már csak a térdemig lóg.

Állítólag 6 hét kell neki is.

2008. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem egész szépen vissza ment, ez lehet annak köszönhető, hogy vagyok vagy 42kg.

és szigorúan nappal hasszorítót hordok.

2008. aug. 8. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 16 hete szültem császárral,nekem is duzzadt volt,meg érzékeny is.Most már csak viszkedni szokott meg érzékeny szerintem most már így marad:))

Szerintem nyugodj meg nincs semmi baj!!

2008. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!