Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor végzik azt a vizsgálatot...

Mikor végzik azt a vizsgálatot mikor megnézik, hogy tágultam e már? És a magzatvíz vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és néhány dologban elég bizonytalan vagyok.39+2-nél járunk.Ma ébredéskor tapasztaltam a nyákdugó távozását és délután újra.Ez már azt jelenti,hogy tágul a méhszáj? Vajon mennyi idő van még hátra? Görcsölgetek,de hamar elmúlik. Bocsi a sok kérdésért,de nagyon izgatott vagyok a kicsikém érkezése miatt:)
2014. aug. 30. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem 40. Heten vizsgáltak meg ugy hogy utána kis is jött a nyàkdugó . Ràhúztam meg 5 napot :)

Nekem azert jött ki mert kézzel tàgított az orvos mivel indítani akarta csak nem hagytam...

Könnyű szülést neked ! :)

A nyàkdugó távozása önmagában nem jelent nagy dolgot van akinek 2 héttel , van akinek szülés elott 1 órával,van akinek a magzatvizzel együtt jön ki :) változó .

2014. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Elfelejtettem írni, hogy a betöltött 40.heg után minden nap nst-re kell menni , 2 naponta magzatvizvizsgalat es nézik hogy mennyire vagy nyitva :)
2014. aug. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia.Köszönöm a választ!

Még aznap este megindult a szülés.Csodálatos kislányom született:)

2014. szept. 7. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj de jó gratulálok. :) könnyű szules volt ? :) mekkora lett a babó ?
2014. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz szülés volt. Legalábbis ahogy én megéltem.A kórházban 14 órát vajúdtam elég intenzív fájdalmakkal.Szerencsére komplikáció mentesen.Természetesen az egész fájdalom és minden kellemetlenség megérte: Csodálatos a baba.3610grammal született és 50 cm. Köszönöm a gratulációt. :)
2014. szept. 13. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Ohh hàt sajnálom hogy sokat vajudtál :(

Én 7 órát vajúdtam abból,4 et itthon. :D

3720 gr 50cm volt a lányom :)

Nekem nagyon gyorsan történt minden. Eleve 6 percesekkel indult . Amikor bementem a korhàzba mar 3 perces volt. Bő 3 ujjnyira nyitva voltam... Szoval időm se volt bármin is gondolkodni. Mostmàr 10 honapos :)

Mégegyszer gratulálok. Es jo babázàst neked. Szep de elég nehéz idő elott álltok! Kitartást neked! :)

2014. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is 3 percesekkel értem be a kórházba,de nagyon nehezen tágultam.A lényeg,hogy itthon a babucim.Sok örömet kívánok!!!
2014. nov. 4. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked is nagyon sok örömöt :) élvezi ki ameddig olyan pici, nekem most vasárnap lesz 1 eves olyan hamar elmúlt a kosbabasaga :( :)
2014. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!