Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszésem helyén keletkezet...

Gátmetszésem helyén keletkezett egy kemény csomó. Menjek vissza vele a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Hét hónapja szültem. Egészen a hüvelybementetnél mosakodásnél kitapintottam egy 3mm átmérőjű kis csomót, tükörben is láttam, látszik, hogy az nem oda való, szürkés kis golyó. Felszívódó varrattal varrtak. Lehet, hoy maradt bent valami? Menjek vele vissza?
2010. jan. 17. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ha szürke, az nem túl bíztató. Szerintem nézesd meg a nőgyógyival, ártani nem árthat. Nekem is volt hasonló, de nekem a szülés után kb. 3 hónappal, és sötétebb rózsaszín, 1-2 hét alatt elmúlt. Jobbulást. PS: nézd azért, hogy nem fakadt-e ki, mert szerintem ez valami fertőzés lesz.
2010. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még csak most fogok szülni és félek is egy picit a gátmetszéstől (is),de szerintem menj vissza mindenképp a nőgyógyászhoz,azzal nem veszítesz semmit:)
2010. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Engem is a szürkesége aggaszt legjobban! Mert ha piros, OK, gyulladt. De a szürke a hullák színe! :-S

Másodiknak: nem kell félni, a gátmetszést észre se fogod venni XD

Akkor kérek egy időpontot, azt hiszem.

2010. jan. 17. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is maradt csomó,olvastam,hogy ez elég gyakori.Én is megyek megnézetni... :"(
2010. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és azért szürke,mert az ott valószínűleg vérkeringés nélküli "halott" bőr.
2010. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem éreztem csomót, a kontrollon is minden ok. volt, a 2. baba születésénél derült ki,mégse gyógyult a gát rendesen az előzőnél, a lidokain nem hatott, és így varrtak össze. jó volt, senkinek nem kívánom!
2010. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!