Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Aki magánrendelésre jár nőgyógyászhoz, mennyit fizettek egy vizsgálatért?

Az én dokim 7 ezret kér, kíváncsi vagyok hogy ez soknak számít-e.

2011. ápr. 24. 12:54  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Esztergomban is 7 ezret kér érte a dokim.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/24Időpont 2011. ápr. 24. 12:57 Privát üzenet
Hm, az enyém 15 ezer forintot kér. Mondjuk engem terhességem alatt 3-szor rendelt csak vissza, vagyis kétszer egyszer én mentem, mert már nekem nem volt pofám mindig a kórházba menni, mert ott viszont semmit nem fogadott és nekem szövődményes volt a terhességem. Szerintem sokan nem kérnek sokat, de sokszor visszarendelik az embert. Jártam egy nőgyógynál Ő is keveset kért, de még a vérvétel eredményét is magánrendelésen akarta megmondani, amit 2 nappal azután vetett le, hogy nála jártam. Na, akkor mondtam, hogy köszi, de nem megyek többet.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/24Időpont 2011. ápr. 24. 13:02 Privát üzenet
Az én dokim 10000-t kér, de ha a kórházban vizsgál meg, akkor semmit. És ebben az árban az is benne van, hogy bármikor hívhatom a kérdéseimmel a mobilján. Ja, és számlát ad, amit az Egészségpénztárnál el tudok számolni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/24Időpont 2011. ápr. 24. 13:18 Privát üzenet
7000 de van saját UH-ja, mindig megnéz UH-gal is ha megyek, nekem ez sokat jelent.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/24Időpont 2011. ápr. 24. 13:19 Privát üzenet
8000 Ft/alkalom. Ha mintát is vesz tenyésztéshez, akkor 9000 Ft (Szeged)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/24Időpont 2011. ápr. 24. 13:21 Privát üzenet

Kecskeméten 10.000-/alkalom.

A 7.000- nem sok.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/24Időpont 2011. ápr. 24. 14:29 Privát üzenet
7000 Ft-ot kér, háromhetente hív vissza, nem vagyunk problémásak(Hála Istennek)!Heves megye

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/24Időpont 2011. ápr. 24. 15:08 Privát üzenet
Hüveyli vizsgálat + Uh-ért mi is 7000Ft-ot fizetünk, ha nem vizsgál, csak ultrahangoz, akkor 5000Ft

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/24Időpont 2011. ápr. 24. 15:24 Privát üzenet
Hüveyli vizsgálat+terhesgondozas 8000ft szerintem sok!!!

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/24Időpont 2011. ápr. 24. 15:56 Privát üzenet
Én 10.000-et fizettem minden alkalommal. Saját UH-ja volt a dokimnak, a szívét minden alkalommal megnézte. A nagyobb vizsgálatokat ha vittem DVD-t megírta nekem. Hát nem volt olcsó, de nagyon jó orvos, és a szülésnél is minden rendben volt. Szeretnék majd a következő babával is hozzá járni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/24Időpont 2011. ápr. 24. 16:28 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha magánrendelésre megyek nőgyógyászhoz, akkor számít, hogy jelenleg van-e TB-m?
Melyik szülész-nőgyógyászhoz jártok kismamák? Mik a tapasztalatok? Árak? Kórház? Minden érdekel! Magánrendelésre gondolok!
Hátrány, ha valaki nem jár magánrendelésre nőgyógyászhoz és nincs fogadott orvosa szüléskor?
Ha nem magánrendelésre járok nőgyógyászhoz, illik adni hálapénzt a szüléskor?
Az igaz, hogy ha magánrendelésre megyek nőgyógyászhoz ott nem kaphatok vérvételre beutalót?
Mennyibe kerül alkalmanként ha magánrendelésre megyek Győrben Dr. Mika Péter szülész nőgyógyászhoz?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!