Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Sikovanyecz János és...

Dr. Sikovanyecz János és Deákné Inci szülésznőről vélemények?

Figyelt kérdés

Az a pici aggályom van, hogy ha a Dr. Úr mindig rohan a klinikán, meg nagyon elfoglalt, akkor hogyan van ideje szülést levezetni, mert ha azt is gyorsan kell intézze, az nem biztos, hogy túl jó. Vagy szülés után akkor nem nagyon van ideje benézni a kismamához.

A másik kérdés, hogy ha ők fogadottak, akkor mennyire jellemző, hogy mégsem jönnek be szülésre? (pl ünnepek alatt)



2014. szept. 10. 13:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki? ;)
2014. okt. 5. 15:35
 2/2 anonim válasza:

Tudom nem mostani a kérdés, de első babámat pont ennél a kettősnél szültem. Vasárnap délután. Inci pont szabadnapos volt és már nem tudom honnan jött be, mire mi beértünk és megnéztek ő már ott is volt. A doktor úr nem sokkal később jött.

Második babánál Inciről már lekéstem, későn szóltam és már nem volt szabad helye. Viszont a szülés olyan gyors volt, hogy a doktor úr nem ért be csak a varrásra. Ez egy szerdai napon volt délután mikor magánrendelése volt (pedig pont ez volt az egyik gondom, hogy onnan eljön-e)

2015. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!