Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakinek volt hasonló problém...

Valakinek volt hasonló problémája szülés után? Első szülésem után a hüvelyből lóg egy kinövés. A második szülésem után ez nagyobb lett, és már zavar hogy ott van.

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nődoki mit mondott mitől van?
2014. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott?
2014. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is ilyesmi. de én úgy vettem észre, mintha a hüvely "húsából"lógna ki egy darab.

ahogy én elképzeltem, hogy ugye jön ki a baba, az egész hüvelyfal tolódik lefelé.

a 6 hete kontrollon azt mondják minen rendben, szóval nem fogllkoznak azzal, ha "kifordult"valaki

2014. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem is van és nagyon zavar, a harmadik spontán szülésem következménye! :( Mikor teherbe estem a negyedik babámmal, új fogadott orvosom volt, aki mondta, hogy spontán szülésre készülünk, mindenképpen vágni fog és korrekció műtétet hajt végre, örültem, hogy nem nekem kellet felhozni a témát, hanem a nőgyógyász mondta saját magától, az azelőtti dokik nem tulajdonítottak neki nagy jelentőséget. Sajnos komplikáció lépett fel sürgősségi császármetszés lett így elmaradt. Most utólag fogok menni műtétre, gerinc érzéstelenítéssel végzik, sajnos magától nem múlik el! :(
2014. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nődokit még nem kérdeztem mi lehet az a valami.De egy következő rákszűrésnél rákérdezek.Amúgy teljesen érzéketlen amikor kicsit megnyomom az ujjammal.
2014. szept. 12. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy a gatmetszes nyoma, vagy a hatso huvelyfal esett elore.
2014. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én dokim a 6 hetesen mikor erősködtem a plasztikázáson, majdnem elküldött a suttyóba, miszerint egészségügyileg nem indokolt.


(pedig felettem varrás közben már a plasztikázást emlegették...gondolom így nem is egészségügyi indok kell hozzá..amúgy szerintem így könnyebben felszáll mindenféle fertőzés..)

2014. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

maj írd meg a te dokid mit mondott.

mikor mész szűrésre?

2014. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!