Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinikán:Dr. Kraszna...

Debreceni Klinikán:Dr. Krasznai Zoárd vagy Dr. Juhász alpár Gábor? Melyiküket ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés
Szakmailag,meg emberileg is érdekelne,na meg mennyit kér egy szülésért.Vagy esetleg,császár?Aki mostanában szült nála? Várom válaszaitokat!

2014. szept. 17. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Én Juhász doktornál szültem (császár) kicsit több mint 2 éve. Most várjuk a kistesót, és őt is nála fogom szülni. Szerintem ez mindent elárul.

Én úgy tudom, hogy nagyon sok kismamája van, rengetegen szülnek nála. Ha tudod, időben keresd fel, mert nem egy ismerősömtől hallottam, hogy már nem tudta őket elvállalni.

Nagyon kedves, szimpatikus, humoros ember. Szakmailag és emberileg is jó orvosnak tartom.

Szülésért nem kért tőlünk külön, annnyit mondott hogy ha meg vagyunk vele elégedve, majd eldöntjük. Egyébként 60-at adtunk neki, de alig akarta elfogadni.

Ami szuper, hogy mostmár van magánrendelője, így nem kell órákig a klinikán csücsülni.

Krasznai doktort nem ismerem.

2014. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Juhász doktort nem ismerem (hallottam róla jót), Krasznaihoz jártam gondozásra mindkét kisfiammal. Első végül nem nála született, nem tudott beérni - így átadott másik dokinak. Nem volt negatív élmény, rendben volt minden. Másodiknál ott volt, prog császár volt. Szülésért ő sem ,kér, gondozásért kért tavaly ha jól emlékszem 7 ezret. Nagyon "jó fej" szerintem, fiatalos, vicces - nekünk szimpatikus. Naponta jött be a szobába szülés után megnézni.

2014. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!