Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A ti férjetek hogy viseli,...

A ti férjetek hogy viseli, hogy kb egy hónapig bármelyik percben jöhet a baba? 37-41 hét között?

Figyelt kérdés
Az enyém tegnap beszólt, hogy nehogy már egy hónapig szülessen. Hát bocsi, nem tudom előre, melyik nap fog :(
2014. szept. 20. 07:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
És mit visel nehezen? Nem értem. Mire gondolt mikor teherbe estél?
2014. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kiírásom után 3 nappal egy egész napos munkáját nem tudja, hogy elvállaljon-e.
2014. szept. 20. 07:46
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Vállalja el ugy, hogy szóljon: ha szülsz, akkor egy héttel később végzi el a munkát.
2014. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Emlekszem az enyem nagyon izgult, hogy mi lesz, alig mert elmenni otthonrol:-) bocs kerdezo de meg van a velemenyem az ilyen ferjrol...
2014. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehetséges,hogy még túl is hordod.Ha meg is születik időbe a pici akkor ti még a kórházba lesztek mert 3nap után nem nagyon engednek haza senkit.
2014. szept. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi az gond az ilyen férjjel, utolso? Anyuka úgyis a kórházban lesz szules utan 3 nappal, mit számít, higy apuka dolgozik e egesz nap? Ja, mondjon fel inkabb, a gyereket eltartani úgyse kell,,..
2014. szept. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudnál egy másik családtagot megkérni, hogy ugorjon be arra az esetre, ha dolgozik a férjed a szülés időpontjában?

Nálunk pl. ez a helyzet, a férjem idegenvezető, előfordulhat, hogy dolgozik a szülés napján. Mondjuk a 38. hét után már nem vállalt vidéki utat, de így se biztos, hogy időben odaér. Azért azt mégse kérhetem, hogy hagyja ott a turistákat a város közepén, mert szülök.:) Így anyukám van készenlétben, ha menni kell és a férjem dolgozik, anyu jön velem.

Egyébként egész jól viseli a várakozást, kicsit aggódik, hogy minden rendben lesz-e velünk, de szerintem ez természetes.

2014. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Babeli Zurzavar ***** válasza:
61%
en tavaly ugy szultem, hogy Parom "megmondta" a napot "mikor johet" a mano, mert 10 napig lemondhatatlan munkaja volt elotte. a "megbeszelt" napon, este 11-ig birtam, akkor megeresztettem egy telefont, hogy maradt egy orank a napbol, most mar jojjon haza, mert itt a vege...:-) hajnali 4-re a korhazban voltunk, es mindketten boldogan vettuk tudomasul hogy ez a kislany egy nagyon szofogado fajta!:-). egyebkent O nekem azt mondta, hogy nagyon idegtepo az utolso honap, folyton itthon jart az esze, fel orankent nezett a telefonjara, de lanyok, ha munka van akkor munka van! a munkaltato (ha van) akkor ilyen esetben altalabam rugalmas, meg kell vele es a kollegakkal beszelni, hogy mindig legyen valaiki aki beugrik az apa helyett ha az szukseges. Megszuletett a lanyunk, masnap a parom ugyanugy ment dolgozni, lenyomott 3 napot, hogy utana gond nelkul itthon lehessen velunk 5-ot! ahogy a tovabbiakat sem, ugy ezt sem kell tulmisztifikalni, az elso fajastol minimum 1 oratok van mire jon a baba, magzatviz elfolyasnal meg be lehet egyedul is jutni a korhazba, apa meg majd siet utanatok!
2014. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

5-ös: Te szültél mostanában? Ha minden rendben, 3 nap után haza engednek. Hétfőn reggel császároztak, csütörtök délelőtt jöttunk haza.

Férjem külföldön dolgozik, de szerencsére pont itthon volt amikor beindult a szülés.

Nem tudja ott hagyni a munkát ha szülsz?

Remélem ő sem gondolja komolyan amit mondott, csak "hirtelen felindulásból" reagált így..

2014. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Nem kell vegletegben gondolkodni, ki mondta, h mondjon fel? Mar bocs de az en ferjemnek eszebe se jutott volna egyatalan gondolkodni ilyenen... Meg szerinted ez is ok, hogy ilyet mond, hogy meg ne szulessen meg egy honapig? A ferjem hordta a kajat a korhazba nekem, ha mast nem is tudott csinalni ( tudod a korhazi kaja nagyon finom am...).

4es voltam

2014. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!