Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha beindul a szülésem, bemehet...

Ha beindul a szülésem, bemehetek bármelyik állami kórházba, ellátnak?

Figyelt kérdés

Ugye nem vagyok köteles a legközelebbi kórházba menni?

(pont ott nem szeretnék szülni!)

vagy elküldenek? Érzéstelenítőt bárhol kérhetek?


köszönöm



2012. júl. 20. 17:20
 1/4 Anita8401 ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy ott szülsz ahol Te szeretnél és persze kérhesz fájdalomcsillapítót bárhol :-)



19+6 hetes kismama

2012. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem a helyileg illetékeshez kéne menned, kivéve ha magándokid van és ő máshol dolgozik. nekem van olyan ismerősöm, akit elküldtek pár éve a nem illetékes kórházból. de sztem ezt nem tehetik meg, ha már nagyon a végét járod.
2012. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, ez attól függ hol tart a szülés folyamata.Ha még az elején jársz, nem az illetékes kórházba mész és nincs fogadott dokid, akkor valószínű átirányítanak oda,ahová tartozol.De ha már erre nincs idő akkor nyilván ellátnak.

Amúgy ha nincs fogadott dokid/szülésznőd, akkor én úgy tudom oda kell menni, ahová tartozol.

2012. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ha nem a kitolás közben érsz be kb., akkor átirányítanak a területileg illetékesbe, ugyanis csak akkor kötelesek máshol ellátni ha valami miatt a te kórházad ezt nem tudja megtenni.
2012. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!