Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki 16 évesen...

Van itt olyan aki 16 évesen szült?

Figyelt kérdés
Történetetek?Szülők hogy fogadták?Megtartottátok vagy örökbe adtátok?Azóta van már másik gyereketek?
2014. szept. 23. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ismerősöm igen.. kislánya lett, az "apuka" még a terhesség kiderülésekor lelépett. A lány az anyja segítségével próbálja nevelni a kislányt (az ő szülei is elváltak), összejött egy 18 éves fiúval, terhes lett, amikor a kislánya még csak pár hónapos volt. Megtartotta, kislánya született, ez az apuka is lelépett még idejekorán.. 2 szobás kis házban élnek 8-an. Van 2 testvére, nekik a pasijuk, az anyjuk és az aktuális pasija, és az anyuka a 2 kicsi-pici gyerkőccel. Elférnek, mondják, de a takarítást nem ismerik, ez a szomorú :-(
2014. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
16 évesen még gyerek vagy. Vetesd el! Brutál az első hozzászóló története. Elcseszett életek! Ne cseszd el a sajátod is!
2014. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2.

Nem én vagyok terhes hanem a családi titkokban láttam egy ilyen műsort ezért kérdezem,csak kíváncsiság

2014. szept. 23. 14:36
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Nekem egy régi barátnőm szült 15 évesen. Nem mondom,hogy könnyű volt neki,de azóta a kisfia már 7 éves,kezdi a sulit és tök jól megvannak. A lánynak azóta sincs barátja,egyedül neveli a kicsit! viszont nekem mindig elmondta,hogy eszembe se jusson szülni ilyen fiatalon:) Megbánta,félreértés ne essék,nem a gyerekét bánta,hanem azt hogy ilyen fiatalon szült!

Nagyon meggondolandó,16évesen te magad is gyerek vagy még! Iskola,munka,párkapcsolat,anyagi háttér,biztonság,na sztem utána jöhet a gyerek!

2014. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
A tanítványaim közt van egy család, akiknél a lányok mind 15-16 évesen szülnek először. Náluk ez már természetes. Számomra szomorú. Okos, értelmes, szép lányok, 15-16 évesen derékba törik az életük. Gyerek mellett nem fejezik be a középiskolát, közmunkán tengődnek. Sajnálom őket.
2014. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim szomszédjában. Még én is ismertem, dajkáltam is. Kamaszkorában nagyon rossz irányba ment, mire 16 lett, már túl volt több abortuszon is, a babát, akit megszült, már nem tudta elvetetni.

A középiskolát abbahagyta, az anyukája ment gyed-re a babával, a leányzó pedig egy távoli városba egy gyárba, 3 műszakba, hogy legyen miből eltartani a gyereket.

Apuka lelépett, ha nem lenne a nagymama (aki időközben alkoholba menekült a megpróbáltatások miatt), már rég elvették volna tőle a kicsit.

Sajnálom őket, mert se az anyja, se az apja nem ezt a sorsot szánta neki.

2014. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Megtartottam, már lassan 8 éves. 2 kistestvére is született azóta. Az édesapjával 9 éve vagyunk együtt, épp most volt a 6. házassági évfordulónk.

A kezdetektől külön élünk a nagyszülőktől, boldogan.

2014. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. szept. 24. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Ne haragudj megkérdezhetem hogy ez mikor volt a Családi Titkokba? mert meg szeretném én is nézni, és akkor neten vissza nézném:)
2014. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Édesanyám 17 volt, mikor testvéremet szülte. Tervezett baba, szülőktől külön, házasan, munkaviszonnyal. Dehát az a 70-es évek elején volt... Mennyivel másabb világot élünk!
2015. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!