Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kellemetlen ha a magzatvíz...

Kellemetlen ha a magzatvíz utcán, bevásárlásnál, buszon folyik el? Annyira tartok ettől.

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem itthon folyt el, és így belegondolva igen elég kellemetlen lett volna ez mondjuk a tesco közepén.

:D

Lezuhiztam, átöltöztem raktam be betétet, de mire a kórházba értünk újra vizes volt nadrágom, én még ott is kellemetlennek éreztem úgy végigmenni.

2014. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tudja, hogy a szüléshez a magzatvíz elfolyása is hozzátartozik, az esetleg bepisilésre gondol. Aki tudja, az - ha normális - felajánlja a segítséget. Ne aggódj előre, nem érdemes! Minden jót!
2014. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pont leszartam volna.


Otthon gép előtt ültem, épp készültem lefeküdni, amikor elöntött. Felálltam, húztam magam után a csíkot és elindultam a fürdőbe, férjemnek még szóltam, hogy jöjjön már utánam egy moppal. Ő nem igazán értette, aztán utána látta, hogy át van ázva a nadrágom.

Aztán túlkávézta magát és ott pattogott az ajtóban, hogy menjünkmármenjünkmármenjünkmár.

2014. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azt hiszem, talán a szülések 30%-a indul magzatvíz elfolyással. Ebből azért a többségnek szerencséje van, szerintem kevesekkel esik meg ilyen emlékezetes esemény. Egyszer hallottam egy sztorit, hogy a kismamának egy DM üzletben folyt el a magzatvize, leültették rögtön, és hívtak segítséget, hogy apukát vagy mentőt, arra nem emlékszem.


Szerintem ne aggódj emiatt.

2014. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, ettől én is nagyon paráztam, a 36. héttől mindig vittem magammal a cserenadrágot, meg betétet. Ráadásul 50 km-re volt a kórház, minden vizsgálatra, NST-re busszal jártam.. :) Végül túlhordtam a fiamat, és már benn feküdtem, amikor a kórházi szobában öntött el. Furcsa, de még ott is kellemetlen volt, amikor a nővérek hívták utánam a takarítónőt. :) De mostmár vicces így visszagondolni rá.. :) Könnyű, gyors szülést Neked! :)
2014. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem otthon hajnalban folyt el a víz... legalábbis azt hittem az összes. Rohantam a wc-re. Ahogy odaértünk a kórházba, kiszálltam az autóból, beléptem a kórház ajtaján, erre érzem, hogy csurog... Szép kis csíkot hagytam magam után a folyosón majd a liftben. :P Szerencsére hajnal volt, senki nem látta. A szülésznőmnek azért szóltam, hogy küldjön valakit takarítani. :-)
2014. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem itthon kezdett folyni este. Zuhanyoztam, betétet raktam, aztán irány a kórház. A kocsiból kiszállva teljesen elöntött, senkivel sem találkoztunk, de cikinek éreztem. Még a vizsgálóasztalon is folyt belőlem. Örülök, hogy nem forgalmas helyen történt.
2014. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!