Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is fél (t) attól, hogy...

Más is fél (t) attól, hogy nem veszi észre, hogy folyik a magzatvize? Én nagyon aggódom emiatt.

Figyelt kérdés

Van vizesebb folyásom, sokszor nézegetem, hogy nem-e magzatvíz.

37 hkm



2013. júl. 8. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is izgulok ezen. Első gyerekemnél sem vettem észre, hanem egyszer mentem uh-ra, és már nem engedtek haza, elszivárgott vagy elcsorgott a magzatvíz. Felvittek a szülőszobára, aznap meg is indították a szülést.

Most is mindig nézegetem, nekem is vannak időnként erősebb folyásaim. De nem vettem eddig észre, hogy víz vagy csak folyás lenne. Izgulok, hogy megint úgy járok, mint először.


szintén 37 hkm

2013. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aranyos kérdés!

És elcsépelt válasz: Hidd el, azt észre fogod venni!

És ez így is van!

A magzatvíz nem folyás, hanem tényleg víz! Mennyiségre is több, ha csak szivárog, akkor is, és állagra tényleg olyan, mint a tiszta víz!

Könnyű szülést kívánok!

2013. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Észreveszed, én még hallottam is, vagy ösztön, fene tudja, de úgy kiugrottam az ágyból, hogy a férjem csak lesett, mert már alig bírtam felülni is a hasamtól. Hatalmas mennyiségű víz jött egyszerre, és a pukkanást is hallottam. Persze, én is félek most (35 hét), de nem attól, hogy nem veszem észre, hanem attól, hogy milyen helyzetben leszek épp akkor. Jó szülést neked!
2013. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hallottam, olyan kis pattanó hang volt, ahogy megrepedt a magzatburok :-). Én azt hittem először, hogy vérzek, mert meleg folyadékot éreztem. De a lényeg, hogy észreveszed!
2013. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,megse fordult a fejemben,hogy nem fogom észrevenni. Én éjjel amikor hulla fáradt voltam és felkeltem pisilni,azon imádkoztam,hogy nehogy folyjon el a magzatvizem,mert fáradt vagyok még,nem akarok szülni :)
2013. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szivárgott, és észre is vettem. Jóval erősebb volt mint egy folyás, rendesen átázott tőle a bugyim pedig feküdtem (éjszaka volt). Reggel bementünk a kórházba, ott tartottak, és délután 3-kor szépen kiömlött belőlem a többi víz is. Na az tényleg sok volt :)
2013. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem szivárgott és nem vettem észre. semmi rossz nem történt. reggel volt vizsgálatom, haza mentem, nedves volt a bugyim, de meleg volt, azt hittem megizzadtam, meg folyásom is mindig sok volt. este 10 után beindultak a fájások. éjjel egyre bent voltunk a kórházban. probléma mentesen zajlott a szülés. ne parázz! :)
2013. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy elfolyt észre sem vettem :D Valószínű az esti zuhany alkalmával szökött meg :D mert amikor hajnalban 5 perces fájásokkal bementem a kórházba a doki azt mondta hogy már a nyomai sem láthatóak.Semmi bajunk nem lett.
2013. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!