Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 4 héttel kontrollr...

Szülés után 4 héttel kontrollra, lehet rábólint a doki vagy kizárt?

Figyelt kérdés

Ugye 6 hét után szoktak kontrollra menni, de én arra gondoltam, hogy elmennék 4 hét után kontrollra, hátha rábólint a doki. Volt gátmetszésem, de nagyon szeretnénk együtt lenni, persze nem ezzel kezdenék.


Volt már valaki így, hogy 6 hét előtt ment kontrollra?


3 hete szültem egyébként



2014. szept. 25. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Én 6. héten voltam kontrollon de viszont előtte pár nappal együtt voltunk. Én császáros voltam.
2014. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Hiába érzed magad jól, azért nem hiába van kitalálva a 6 hét. Ha erősködsz és rámondj az Áment, attól se biztos hogy jól teszed idő előtt. Persze, a Te tested, de szerintem érdemes lenne kivárni még akkor is, ha piszok nehéz.
2014. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
az a doki sem normális, aki ebbe belemegy
2014. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Elhiszem, hogy nagyon nehéz kivárni 6 hetet, de a saját egészséged nem ér meg annyit, hogy türelmesek vagytok? Gondolom nem csak a párok kínzására találták ki a 6 hetet.
2014. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Megértem, hogy már nagyon szeretnétek, de inkább kényeztessétek egymást még 2 héten keresztül, gondolom, nem akarsz semmilyen fertőzést, méhgyulladást összeszedni. Legyetek kreatívok!
2014. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
A császáros hozzászólónak azért annyit megjegyeznék, hogy lehet nem viselődött meg a hüvelyed és a gátad nem lett összevarrva, de attól még belül van egy jó kis sebed, ami elfertőződhet. Főként azért kell kivárnia a 6 hetet.
2014. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Köszi a felvilágosítàst, tisztában vagyok vele, de az én döntésem volt. Amúgy meg az h a 6. hét előtt 1 nappal előtt együtt voltunk nem hiszem h tragédia, 6. hét után egy nappal is össze szedhettem volna bármit.


Viszont ilyen korán mint a kérdező biztos nem lettem volna együtt.

2014. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze a döntés a tied volt. Te életed nem az enyém. Én úgy éreztem biztonságosnak, mikor a doki mondta, hogy minden rendben.
2014. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szülés után 4 héttel mentem kontrollra, bár azért, mert mennünk kellett vissza külföldre. Viszont nekem azt mondta a doki az uh és a manuális vizsgálat után, hogy minden nagyon szép, a méh összehúzódott amennyire össze kellet neki húzódni. És akkor mellékesen rákérdeztem, hogy akkor akár már együtt is lehetnék a férjemmel, és a doki azt mondta hogy nem látja akadályát. Már mi is őrülten kívántuk, és nagyon jó is volt. :)
2014. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
én sose mentem vissza kontrollra. szülés után már 8-9 napon gyűrtük a lepedőt.
2014. szept. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!