Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Homeopátiás Bogyók?!

Homeopátiás Bogyók?!

Figyelt kérdés
sziasztok.39hetes kismama vagyok,és 2napja szedek ilyen bogyókat (Cimicifuga,Caulophyllum) napi 2x5 bogyó felváltva.Van valami biztató tapasztalatotok ezekkel kapcsolatban? Gyorsabb szülés,enyhébb fájások..ilyeneket hallottam...

2014. okt. 8. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem seb gyogyulasra volt, mar nem emlekszem mu volt a pontos neve, hogy az majd segiti a gyors seb gyogyulasom es a felepulesem. na ugy begyulladt a sebem hogy ketszer kellett atobliteni a mehem, 7 napig voltam lazas, egyszerre kaptam venasan es szajon at az antibiotikumokat, pedig nagy boszen ettem a bogyokat. koszi homeopatia, soha tobbet.
2014. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozni szeretnék 1-es, csak kíváncsiság. Honnan veszed,h a homeos bogyók okozták a gyulladást? Én is így szedem ezeket, mint a kérdező, de nekem azt mondták,h max. nem használ,de ártani nem árt.
2014. okt. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 36. héttől szedtem ezeket meg még két félét és ittam a málnalevél teát. A szülés nem is lehetett volna tökéletesebb. Gyorsan, beavatkozás és fájdalomcsillapítás nélkül szépen haladt.2 és fél óra alatt meg lett a bébi. Csak ajánlani tudom

Segítségnek: [link] ez a protokollja, ezt kell követni.

2014. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont ma vagyok 40 hetes, és csak tegnap óta szedem pont ugyanezeket a bogyókat, de a teát már iszom jó ideje. A tea ezek szerint nem nagyon használt mert kedden mondta a doki hogy mással is kéne próbálkozni, mert nem nagyon nyílik a méhszáj...

Mindenesetre én is próbálkozom, és reménykedem... :-) Szerintem ártani nem fog. :-)

2014. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es! tuti nem azok okozták. úgy értettem hogy nem.használnak semmit se. aztán utána még próbálkoztam.vele a hasfájós időszakban a babánál. persze ott sem ért semmit.
2014. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem bánnám,ha megkönnyítené kicsit a szülést,vagy legalább lerövidítené egy picit.a dokim pont a kiírt időpont után egy nappal elutazik,úgyhogy úgy örülnék ha addig kibújna,de nem biztatom magam mert első baba ..
2014. okt. 9. 19:07
 7/7 A kérdező kommentje:
még lemaradt,hogy nekem a méhszáj értéke 3111.szóval elvileg nyitva van már 1cm-re,csak még a méhnyak nem rövidült meg.legalábbis vasárnap még így álltam.
2014. okt. 9. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!