Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni menstruáció,...

Szülés utáni menstruáció, nektek mikor állt be a ciklus?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert megjött, én úgy gondolom, 5-6héttel szülés után, sajnos nem tudtam rendesen szoptatni gondoltam ezért jött meg ilyen hamar, nem is bántam legalább hamarabb visszaáll testem a normálisra. meg volt egy hétig. most múlt 8hetes a fiam és megint megjött. már egyáltalán nem szoptatok, kb egy hete lehet emiatt? amúgy se először se most semmi görcs, vagy darabos vérzés, csak 2-3napos barnázás, meg nem barnázás és utána friss vér. nektek mennyi idő alatt állt be a ciklus?
2014. okt. 10. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónap után jött meg, azóta majdnem rendszeres. Pár nap csúszás előfordul. Most 14 hónapos a lányom és még mindig szoptatok. Most már nem tudom, van-e összefüggés a menstruáció és a szoptatás között.
2014. okt. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 héttel szülés után megjött és utána csak 1x maradt ki, rögtön rendszeres lett. Én szoptattam 1 évig. Az orvosom szerint ebben az időszakban minden normális, akkor is, ha nem jön meg, ha össze-vissza jön meg, és az is, ha gyakrabban jön meg. Az egyetlen, amivel foglalkozni kell, ha a vérzés nem múlik el, és nagyon erős, vagy fura szaga van. Amíg ilyesmi nincs, addig csak türelem, visszaállnak a hormonok.
2014. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónappal utána jött meg és akkor már nagyon apadt a tejem is, utána meg el is ment teljesen. Azóta se tej, se menstruáció 4 hónapja, szóval nem tudom, de nekem is azt mondják, hogy bármi lehet normális még.
2014. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hónappal szülés után jött meg, azóta rendszeres...szoptatásnál voltak korábban is akadozások, sokszor pótoltam tápszerrel, elég hamar hozzátápláltam...
2014. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor nem aggódok :) de ezt akkor vehetem normális vérzésnek. és ha gyógyszert akarok szedni és egy hét múlva megint megjönne akkor nyugodtan szedhetem az első naptól. nem gond hogy nem rendszeres attól még a védekezés az meg lesz ugye?
2014. okt. 10. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!