Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fogadott dokidnál rákérdezel...

A fogadott dokidnál rákérdezel, hogy mennyiért vállalja a szülést, vagy annyit adsz amennyit gondolsz/tudsz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem kérdeztem rá, adtam neki 40e-t.
2010. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kérdeztem még rá-ő sem mondta,30ezret szánok rá.40h
2010. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert "bajban"vagyok.A harmadik gyerkőcömet várom.Az első 16 éves akkoriban nem voltak magánrndelők stb,de volt fogadott doki.Annyit adott az ember amennyit tudott!A másodikat a mostani dokimnál és a harmadikat is ott szeretném.De megtudtam a tarifáját 100000ft.Egy "kicsit"soknak tartom,de nem szeretnék dokit váltani.A második fiamnál nem kérdeztem rá,mert nem tartottam fontosnak 50000ft-ot adtunk.Ráadásul kb 10 percet kellett velem foglalkoznia,mert minden ok volt!
2010. jan. 24. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ugyanúgy járj el mint az előzőnél. Ha olyan "merev" lenne biztosan közölné veled, az én dokimnak is adott 100e-t aki tudott. Én nem tudtam, de szerintem a 40e is pénz :)
2010. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rákérdeztem, megmondta mennyit szokott kapni. Annyit kapott.

A 100 ezret én nagyon soknak találom! Szerintem is adj, amennyit tudsz.

2010. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem, de mivel nincs magánrendelése, azt mondta, hogy nem is mondhat összeget, nem is várja el, de amit adnak, azt el szokta fogadni.Ez így szerintem fair. Velem sem volt sok dolga, ráadásul ügyeletes is volt, amikor szültem, mégis annyit adtam neki, amennyit erre szántunk: 50ezret.
2010. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 25. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!