Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetesen 2111 a méhszáj...

40 hetesen 2111 a méhszáj értékem. Ez jót jelent, lesz most már valami?

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiírva, köszönöm!!
2014. okt. 21. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi volt 40 hetesen. 41. hétre született meg a kisfiam. Kitartás, mostmár tuti nincs sok hátra! :) Könnyű szülést kívánok!
2014. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a második babámmal 2 hétig ennyival "rohangáltam". 40+2 napra szültem. Az első magzatvíz vizsgálatnál az ügyeletes doki nem akart hazaengedni, de mondtam, h majd jövök, ha érzek vmit. De én nagyon paráztam az első szülés miatt, szerintem azért húztam eddig. Ahogy memozdult a lányom, v keményedni kezdett a hasam, rögtön jött a pánik, h neeeeee, nem akaroook szülniiiii! :D De aztán hála ennek a méhszáj értéknek, 2 óra alatt megszültem. Már nincs sok vissza neked sem, ne izgulj! Lehet még ma meglesz!
2014. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszed el, de én is ugyan így vagyok :DDD Kicsit begörcsöl a hasam és már mondom jaj ne még nem akarom :D


Köszönöm a válaszokat :)

2014. okt. 21. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 40. héten 2222 volt a méhszáj értékem, 40+6-ra született a kisfiam, indították a szülést.
2014. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na meg vayaq
2014. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!