Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az amikor távozik a...

Milyen az amikor távozik a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Milyen érzés? Kinek mikor távozott? Utána mikor indult be a szülés? Ha darabokban távozik azt is észre fogom venni? Hasonlíthat folyáshoz? Annyira ideges vagyok már. méhszáj legutóbb 2100. Ha nyílik az jár fájdalommal? Észre lehet venni? Vagy csak az orvos "érzi"? 37+4

2014. okt. 30. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Semilyen érzés nem volt, először pisilés után vettem észre, véres barnás kocsonyás volt, utána abetéten is volt.Rá egy napra beindult a szülés!
2014. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

én 40+4 naposan zárt voltam, 40+5 naposan meg két ujjra nyitva. de semmit nem éreztem aznap abból, hogy kinyílt.


nekem nem egyben távozott a nyákdugó, csak annyit vettem észre, hogy nagyon nyálkás alul, mikor kitörlöm pisi után. mintha nagyon durva folyásom lenne. a legerősebb folyásod szorozd be hárommal. amikor ezzel szembesültem már sejtettem hogy a nyákdugó. aztán egy reggel mentem pisilni és a bugyimon megláttam egy 20 forintosnyi nyákcsomót, mintha egy kiadós nagy kerek takony lenne. :) de érezni nem éreztem csak láttam.

2014. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 37.+4.napon távozott, semmit sem éreztem belőle, 38.+0-n született a lányom. Amikor kimentem wc-re, akkor láttam, hogy távozott, de tényleg semmi jelét nem éreztem.
2014. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 37+4 napra távozott, hajnali egykor, pisilés közben, egy nagyobb darabban. Valami kocsonyás dologhoz hasonlított, úy láttam.. Semmit nem éreztem, mert akkor már kb.12 perces fájásaim voltak. Ha nem nézek a wc-be, szerintem nem is vettem volna észre, hogy ott van.. Reggel hétkor indultunk ötperces fájásokkal a kórházba, ötkor született meg császárral a kisfiam.
2014. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!