Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek hogy minden...

Volt valakinek hogy minden elöjel nélkül egyszercsak beindult a szülés? ( semmi jósló, semmi nyákdugó) Mára vagyok kiírva, de semmi jele nincs hogy szülnék, a második baba késöbb jönne?

Figyelt kérdés
Az elsöt 40+1 szültem, fájásokkal indult,12 óra volt. Most mire számítsak? Valahogy azt hittem a második baba elöbb jön. Nektek ho volt?van?
2014. okt. 9. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Doki vizsgalt delben, mondta h semmi, teljesen zart minden, ket nappal kesobb menjek vissza. Este felalltam, h megyek aludni, elfolyt a magzatviz. Reggel 5-re kint is volt.
2014. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt semmi előjele, nagyon meg is lepődtünk, mert még épp csak akkor töltöttem a 38 hetet, még nem számoltunk vele. Aznap voltam ctg-n, semmi, a baba még jól érzi magát, méhszáj is teljesen zárt. Éjszaka 2-kor felkeltem a nagyobbik gyerkőchöz, még semmi bajom nem volt. Egy óra múlva arra ébredtem, hogy marhára fáj a hasam. Először azt hittem, hogy jósló, de aztán ismétlődött és menni kellett. :)
2014. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan csak egy van, de ő is minden előjel nélkül jött.

Délelőtt voltam CTG-n a dokinőm meg is leste a méhszájam, és azzal búcsúzott, hogy 3 nap múlva befektet (a kiírt időponton, mert 1x rossz eredménye volt a köldökzsinóráramlásnak).

Aztán még hazafelé beugrottam egy bababoltba hordozóért, utána az Auchanba vásárolni. És a kasszánál éreztem, hogy valami folyik. De semmi mást. Hazajöttem, letusoltam, még mindig semmi, aztán bementünk a kórházba.

Délben folyt el a víz, kb 4 körül kezdődtek a fájások (light-osan), és este 10kor már kezemben volt a fiam.

De soha nem volt jóslófájásom, és a nyákdugót sem láttam.


Szóval bármi lehet!!!

2014. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont aznap töltöttem a 41.hetet.aludtam és egyszercsak hajnali 3kor elfolyt a magzatvíz. Pár perc múlva 4 majd 2perces fájások. 8kor kint volt a baby:) könnyű szülést kívánok!
2014. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is mára vagyok kiírva. Már eléggé türelmetlen is vagyok. Nálam sincs semmi jele.

Majd írd meg mi lett!

2014. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a szülőszoba ajtajából is visszafordultam, annyira nem volt jel :) Nem éreztem keményedést, nem volt jóslóm, nem fájt sehol semmi. Ez volt 40+3-nál. Szülőszobára fektettek, fél óra múlva burokrepesztés, mert közben ki is tágultam annyira, és 2,5 óra múlva baba.


Egy ismerősömet hazaküldtek a kórházból, hogy nem lesz baba úgysem, erre lefeküdt, elfolyt a vize, irány a kórház, pár órán belül baba.

2014. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a fiamnál(első gyerek) igy volt :)

37 hetes voltam,épp tanácsadásra mentem.A dokim megvizsgált,kikerekedett szemekkel rám nézett,és mondta,XY,2,5ujjnyira nyitva van,ma szülünk!!én is kikerekedett szemekkel néztem rá,és kérdeztem tőle hogy most ez komoly?? :D

Semmi jele nem volt,kivéve a keményedések,elég sokat keményedtem,de az egész terhesség alatt.Fel küldött ct-re,ott a fájások totál kiugrottak,kérdezte is a hölgy,hogy nem fáj???Mondtam hogy nem,egyáltalán nem érzek fájdalmat,csak keményedek,ennyi.Már nem engedtek ki,bent kellett maradnom,gyorsan hivtam a páromat,aki munkából rohant be.Összesen (beöntéssel...stb) 4óra alatt megszületett a fiam :) Nagyon gyors és viszonylag könnyű szülés volt,csak a kitolás volt kicsit fájdalmas,de 5.-re sikerült kibújnia :) Ja,én annak ellenére hogy 37.hétre szültem,53cm,és 3100g lett.

Remélem a másodikkal is ilyen szerencsés leszek,de még az elején vagyok,csak 8hetes.

2014. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!