Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenkinek raknak be katétert...

Mindenkinek raknak be katétert, a rendes szülésnél is? Mikor csinálják, mindjárt ahogy bemegy az ember a szülöszobába, vagy késöbb? Hogy csinálják, nem fáj?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem raknak be rendesnél,csak ha EDA-t kérsz!
2008. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendes szülésnél katétert? Ilyet még nem hallottam. mondhatnám minek. Beöntést szoktak adni, de van amikor elmarad pl már jönnek a tolófájások, nem fognak ezzel szórakozni.

Nem nem raknak. Csak császározáskor van ilyen.

2008. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem raktak fel, decsak szülés után a varráshoz úgynevezett csapolókatéter, mert tele volt a hólyagom, és úgy el voltam zsibbadva odalent, hogy nem tudtam pisilni.
2008. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sajna ahol én szültem ott kitolás előtt kérdés nélkül katétereznek,picit fáj.
2008. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem az orvosom mondta hogy próbálja meg pisilni, mert nagyon telt volt a hólyagom és a baba nem akart lejönni, gondolta hátha ezért.de nem tudtam pisilni, így kaptam katétert.hát nem jött úgyse semmi.

2008. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, és nekem nem fájt, legalábbis elenyésző volt a tolófájások melett.
2008. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem normál, hüvelyi szülésem volt, kaptam EDA-t is, mégsem katétereztek. 2 x mondták, hogy pisilnem kellene, azonnal felültem az ágyban és a kacsába pisiltem. Szóval, ha tudsz parancsra pisilni, akkor tuti nem lesz katéter.

Üdv, Szeged

2008. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Bocsi, de az utolsó válaszolótól kérdezném:

Biztos, hogy kacsába pisiltél? Abba a fiúk szoktak, lányok ágytálat kapnak szerintem :-)

2008. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szia


én nem kaptam katétert,igaz szülés után 2 órával már pisilnem kellett,ami ment is nekem,mert már naon kellett,igaz én vajudás alatt megittam 1 liter ásványvizet

2008. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után 2 órával kell pisilni. Ha akkor nem tudsz, vagy nem eleget, akkor katéterznek meg. Nekem egyáltalán nem fájt-nővére válogatja.

Előtte nem katétereznek tudtommal...

2008. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!