Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hajdinák Adrienn szülészorvosn...

Hajdinák Adrienn szülészorvosnál szült már valaki? (Péterfy) Tapasztalatok, anyagiak? (Persze ha az utóbbit privátban írod, úgy diszkrétebb)

Figyelt kérdés

#szülés #Péterfy #hajdinák
2014. nov. 3. 20:42
 1/1 anonim válasza:
Végül nem nála szültem, és ez azért volt, mert meggondolta magát, és nem jött be a szülésemre. A terhesgondozáson végig figyelmes és kedves volt. Karácsonykor szültem, és amikor felfogadtam, az egyik szempont az volt, hogy nem okoz neki problémát, ha esetleg ünnepek alatt fogok szülni. Az anyagiakról annyit, hogy egy egész kis vagyont hagytam ott a Villa Medicinában nála. Az egész kiborít, mert nagyon-nagyon rossz orvoshoz kerültem az ügyeletben, megkínzott engem és a babámat is, sérüléseink lettek :( Egyébként a kórházi szobatársam Adriennél szült ügyeletben és elégedett volt vele.
2018. dec. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!