Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után ajánlott...

Császáros szülés után ajánlott haszorítót, hogyan kell helyesen feltenni?

Figyelt kérdés
Hol legyen a tépőzár? Mennyire kell szorítania? A kicsit lógós hast fel kell teljesen emelnie? Próbáltuk fekve felhelyezni, de nagyon macerás és nem úgy lehetett összetépőzárazni, hogy jól kellemesen tartson. Mennyi ideig kell egyáltalán ezeket hordani? Egyéb praktikus tanácsot is szívesen fogadok.

#hasszorító #császármetszés utáni #helyes használata
2014. nov. 3. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell császár után hasszorítót hordani, jobb is ha nem erőlködsz vele?

Mennyi ideje szültél?

2014. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a kórházban ajánlották. Napi 2-3 órát hordtam megszakításokkal. A vágás felett rakd fel, ne fájjon, ameddig össze tudod húzni. Talán 2 hónapig hordtam.
2014. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is vettem, de a noverek lebeszeltek rola. Nem hasznaltam.
2014. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Semmit nem érsz el vele azt tudtad? Csak annyit h a hasizmod még lassabban húzódik vissza mert nem kell dolgoznia.
2014. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én barátnőm is használt, de neki nem ért semmit sem, másfél éves a gyereke és még mindig van hasa. Én nem használtam, az ő példája miatt nem vettem, 2 hónapos a babám és már nincs hasam. Mások sem javasolják.
2014. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!