Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fontos! Mit csináljak, ha a...

Fontos! Mit csináljak, ha a dokim elzárkózik a császártól, pedig az előző is az volt?

Figyelt kérdés

Fogadott orvos, az előző babám császárral született (nem nála). Közölte, hogy ő nem nem fog megcsászározni "csak úgy", de én ezt szeretném, nem akarok kockáztatni, szeretném ha le lenne fixálva.


Mit tegyek? Eléggé idegesít ez a dolog, ami ugyebár nem jó. Már felajánlottam neki, hogy pár tízessel megspékelem a tarifáját (nem vágna földhöz) vagy mondja meg mennyit kér érte, de így sem akarja. (Már mondtam neki, hogy fáj a hegem, de azt mondja tudja, hogy csak azét mondom, mert császárt akarok :/ Amúgy annyira tényleg nem gáz, de néha bizony valóban fáj)



2014. nov. 8. 20:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
36%
Ha Faj a hegged akkor mindenkepp csaszar. Jogod van donteni, a te es kisbabad biztonsagarol van szo. Esetleg nem tudsz mas orvost valasztani?
2014. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Hát lehet keresek egy másikat, aki megcsinálja a nyugalom érdekében. A legtöbb sztem ezzel már nem vitatkozna, pláne ha fáj a heg is (megnézte és szerinte nem fájhat az) meg ha még ki is fizetném... basszus lehet én vagyok hülye, de nekem ez nem vili.
2014. nov. 8. 20:34
 3/41 anonim ***** válasza:
59%
De mért fogadtál olyan orvost, aki nem azt csinálja, amit akarsz? Ezt már a legelején meg kellett volna beszélni vele.
2014. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Csak most fogadtam második, eddig sztkba jártam, félidős vagyok, előzőnél nem volt fogadott. Egyszer voltam nála eddig akkor jött elő és elég gáz volt, azt hittem, hogy így nem fog kötekedni mert az előző is az volt. De tévedtem, ezek szerint ő egy ősorvos :) Lapát!
2014. nov. 8. 20:47
 5/41 anonim ***** válasza:
62%

pedig hidd el, ő a legjobb orvos.

Szakmailag a legjobb, aki nem a kismsma kérésére operál, hanem indokltan.

2014. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
53%
Mit csinálj? Örülj! Tedd össze a két kezed, mert egy normális orvost fogtál ki, aki a legjobbat akarja mindkettőtöknek! Olyan orvosod van, aki halad a korral, naprakész a szakirodalomban és tudja, hogy így jártok a legjobban. Semmi baja nem lesz a hegednek, elenyészően kicsi a kockázat, főleg, ha megfelelő orvos figyel rád, és szerintem azzal sem vagy tisztában, milyen kockázatokkal jár egy második császármetszés, ha olyat írsz a hüvelyi szülésre, hogy "nem akarok kockáztatni". Jót akar neked!
2014. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
De ha egyszer fáj a hegem??? Akkor nem kellene kockáztatni, ez felelőtlenség. És mi van, ha szétreped? Nem kellene erőltetni, bár csodálkozom, mert ép elméjű orvos nem játszik a betege, sem a gyereke életével. Köszi a válaszokat, azóta már leültünk beszéltünk a férjemmel és ő is úgy látta jobbnak, ha ez nyugtalanít, akkor keresünk valaki mást. Mindenkinek így lesz a legjobb.
2014. nov. 8. 21:32
 8/41 A kérdező kommentje:
Ja és nem azért mert császárpárti vagyok, mert nem lennék, ha az előző gyerek sem lenne császáros és nem fájna a hegem. Mellesleg kikértem a házidoki véleményét is, aki persze nem nőgyógyász, de ha már most fáj, akkor csak rosszabb lesz (nő a doki, volt terhes ő is és bízom benne, azért kérdeztem tőle is).
2014. nov. 8. 21:34
 9/41 anonim ***** válasza:
33%
Szerencsés vagy, a legtöbb helyen alapból császár van, ha előtte is volt, de: ez a diki így akarja, mert megvizsgált és szerinte így jobb neked. Ha a pénzre menne, belemenne, mert te megfizetnéd, ha a kórháznak akarna jót, belemenne, mert többet fizrt az oep a császárért. De ő neked akar jót és a babának, bízz benne! Ha nem, válassz másikat.
2014. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
75%

Keress másikat! Te fizetsz érte,legyen már az amit te szeretnél...

Nekem sajna biztos az lesz,mert kevesebb a magzatvizem,és a babám,vagy csücsül vagy harántban fekszik már jó ideje..

biztos tudnál nekem mondani indokokat,miért jobb a császár de én inkább természetesen szülnék :(

34hkm

2014. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!