Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már előre félek a császártól....

Már előre félek a császártól. Van megoldás? Sote klinikán császároznak.

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy nagyon komoly életmentő műtétem, mivel perforálódott az epehólyagom. 4 napig altattak, 2 hónap kórházból 2 hét intenzív stb. Jelenleg 22 hetes Kismama vagyok, és programozott császárom lesz. Nagyon rettegek tőle, mivel mai napig ha eszembe jut az, amit át kellett élnem, akkor rosszul leszek. Nem szeretnék fent lenni a császárnál ha erre van mód, mert nem szeretnék rosszul lenni a műtét alatt.Sajnos nem sikerült feldolgoznom azt ami történt, mivel válságos állapotban voltam :( Szóba jöhet altatás?

2014. júl. 14. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, ezt kérheted. Nekem az első gerincközeli érzéstelenítéssel volt, a másodiknál is arra készültünk. Mivel sürgősségi volt, altattak, de úgy tudom, ezt lehet kérni. Nyugodtan beszélj erről az orvosoddal.
2014. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem altattak, de a baba is aludt amikor kivették, az értékei sem voltak jók emiatt. Már minden rendben vele. Sote II-n szültem. Nem vállalta be az anesztes csak altatásban. Ha ébren vagy a férjed bent lehet veled, a babát azonnal láthatod. Én több mint 8 óràn keresztül nem láthattam. Ne félj a műtéttől, másnap már semmi bajom nem volt szinte. Sok örömet kívánok neked!
2014. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm most nagyon megnyugtattatok. Azt hittem nem lehet kérni ezt.
2014. júl. 14. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is a SOTE II-n szültem a másodikat. Nyugodj meg, mindenki nagyon szuper, előre beszélj erről a dokiddal ahogy írtam, és az altatós orvossal. Biztosan segítenek.
2014. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!