Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 22. hétre megkelett szülnöm a...

22. hétre megkelett szülnöm a babát mert beteg volt baj lenne hogy 3 hét után lefeküdtem a párommal lehet valami baj?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 17:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hubazzz....ennyi ész...hát mindegy, okos ember a más kárán tanul, a buta meg a magáén. Majd rájössz, miért mondott a doki 6 hetet.
2014. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Most már mindegy, utána vagyunk. Legalább használtatok gumit?

Legközelebb gondolkozz.

2014. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%

Most komolyan ... Ha bármi fertőzést szedett volna össze a Kérdező, talán már tudna róla. Egy méhűri fertőzés magas lázzal, hidegrázással, nagyfokú elesettséggel jár. És megsúgom, hogy 3 hét után már nem fenyeget fertőzésveszély, a gyermekágy nem emiatt 6 hét, hanem az általános regeneráció miatt. Ha nem volt már vérzés, az azt jelenti, hogy a méh sebe begyógyult. Nyilván, váladékozás mellett senkinek nem jut eszébe szexelni.

Kérdező, ne aggódj. Részvétem a babád miatt.

2014. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadónak köszönöm a megértést nem oltottál le mint más fájt az egész a baba miatt és egy kis vágyat akartam érezni igen is nő vagyok
2014. nov. 12. 08:30
 15/18 anonim ***** válasza:
A felelőtlenség nélkül nem tudtad, hogy nő vagy?! Önuralom! Felnőtt vagy! Ki lehet bírni!
2014. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én 10 év alatt 7 * vetéltem el, ebböl 2 műtét volt mégis kibìrtam vàrni azt az időt amit a doki megszabott.

Szerintem nem ér annyit az egész hogy kockáztasson az ember még ha csak kicsi az esély a fertőzésre.

Sajnàlom ami veled történt, minden jót kívànok!

2014. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szegény, itt mindenki úgy szid le téged mintha más életével játszottál volna...

Feltételezem, hogy használtatok óvszert, így elég minimális a fertőzésveszély.

Fogadd őszinte részvétem.

Én igenis eltudom képzelni, hogy a fájdalom mellett jól esett együtt lenni a pároddal, azért is hogy elvonja a figyelmeteket a gyászról.

2014. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
használtunk gumit előtte jól megmosakodtunk hogy ne legyen semmi baj felnőtt vagyok csak szar ami történt és így próbáltam elterelni a gondolatomat. nem azért írtam a kérdést hogy oltsatok hanem rendes válaszokat szerettem volna olvasni........
2014. nov. 12. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!