Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikres anyukák hányadik héten...

Ikres anyukák hányadik héten szültetek és hogyan? Császárral vagy simán?

Figyelt kérdés
Mekkora babák születtek?

2014. nov. 14. 06:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Már volt 2 császárom előtte, úgyhogy császárosok lettek ők is. 36. hétre születtek a babák 3040 és 3440 grammal. Te is ikreket vársz?
2014. nov. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnél simán születtek. Ha nincs ilyen előzmény, mint nálam, simán is meg lehet őket szülni.
2014. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37. hét, simán. Előtte már szültem, nem ez volt az első terhességem.
2014. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Igen ikreket várok.

Az első babám természetes módon született, nagyon nem szerettem volna ha császáros lesz. A másodikat is szerettem volna megszülni, de így hogy ikrek nagyon félek tőle, a császártól meg még jobban.

De az a lényeg ne idő előtt szülessenek.

2014. nov. 14. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:

35 hetesen születtek sürgősségi császárral, pre-eklampsia miatt. De amúgy is császárosok lettek volna fekvési rendellenesség miatt (medence-és harántfekvés).


Ne félj, mert bevonzod a bajt!

Amúgy meg ki lehet bírni. Én az ikrekkel majd' elpusztultam, úgy fájt a császár után (mondjuk akkor nagyon le voltam gyengülve az előzmények miatt), de a kistesónál már sokkal-sokkal gyorsabban gyógyultam és talpra álltam. Tudatosan készültem rá, hogy kibírom, és hegyi árnika bogyót szedtem, amitől előbb elállt a vérzés, és gyorsabb lett a felépülés. Jó egészséget nektek!

2014. nov. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 hete szültem a lányokat, természetes úton. Nekem is volt már egy szülésem előtte. Ha be vannak fordulva és nem lesz gond, akkor simán szülheted őket, ne aggódj. Én feküdtem a 24. héttől, mert megrövidült a méhnyak, de így is 38. héten szültem. Pihenni, pihenni!
2015. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15:00-ás vagyok, 49 cm-rel születtek mindketten, egyik 2.490 gramm, másik 2.610 grammal. 3 nap múlva mehettünk is haza.
2015. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok a lányokhoz!:)

Szerintem te voltál akinek a kérdésére válaszoltam.

2015. jan. 15. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!