Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárral...

Programozott császárral hányadik héten szültetek? 38 hetesen megfelelő már az időpont a babának?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

2. baba 39. hét

3. baba 38. egyiknél sem volt semmi gond

2013. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39+0-ra. Az én orvosomnak az volt a véleménye, hogy tartsuk bennt, amíg csak lehet. Befektetett 37 hetesen és vártunk. 39 hetesen már nem lehetett tovább tartani az én betegségem miatt, így megcsászároztak.
2013. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a második volt progis császár.39+3 napra voltam kiírva,a doki azt mondta,hogy mindenképpen várjuk meg a 39 hetet(ha lehet),minél tovább tartsuk pocakban.Szerencsére nem volt semmi gond:-)
2013. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37+1 hétre. Ikreket. Indok annyi volt, hogy ikrek. 3250 és 2900 grammal születtek, és a mai napig nem tudom, miért nem hagytak még várni. Nálunk az összes ikrest császározzák a betöltött 37. héten ... :( Gyönyörű, egészséges babák!
2013. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!