Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél szüljek Szegeden?

Kinél szüljek Szegeden?

Figyelt kérdés

Félidős kismama vagyok, úgy döntöttem keresek fogadott orvost, mert nem birom elviselni Kakuját az sztk-ban...

Név mellett árakat is írjatok, mennyi egy terhesgondozás, mennyi a szülés? Esetleg magánrendelés helyszínt és telefonszámot is ha tudtok!

Köszi!



2014. nov. 14. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én Sikovanyecz dr.-nál szültem a télen, meg voltam vele elégedve. Újszegeden van magánrendelője, nagyon jól felszerelt, modern, viszont 14.000 egy alkalom. Havonta egyszer hív, a szülés "árát" nem szabja meg. Alapos, jó szakember, viszont nagyon nehéz elérni, ha gond van, mert a mobilt, ami a hivatalos elérhetősége, az asszisztense kezeli. Nekem a szülés után volt komplikációm, (már itthon voltam) azonnal fogadott, előrevettek a Klinikán, velem foglalkozott, pedig rengeteg beteg várt rá. Az ápolók, szülésznők is megkülönböztetetten bántak velem, mert nála szültem. Ha érdekel, megadom a számát. A másik még, akit ajánlani tudok a Pásztor Norbert dr., neki fent van az elérhetősége a neten. Boldog babavárást! :)
2014. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!