Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már lassan 40 hetes vagyok és...

Már lassan 40 hetes vagyok és még semmi jele hogy szüljek! Már annyira bosszant várom, hogy elfolyjon a magzatvíz vagy fájásaim legyenek de semmi! Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igen, de nekem meg is mondta az orvos, hogy egy héten belül ne számítsak szülésre. Totál zárt voltam, fájásom se volt soha. Öt nappal később volt programozott császárom.
2014. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jönni akar majd jön ne aggódj, tudom hogy ilyenkor már tűkön ül az ember.Szeretnél rajta túllenni.Dőlj le és tedd fel a lábad, élvezd a csendet, a nyugalmat.Pár nap múlva egy ideig ez a múlté marad.Én mind a 3 gyereket túlhordtam,kettőt betöltött 41 hét után indították.
2014. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyik pillanatrol a masikra is beindulhat. En a masodikkal beultem meg a mozifilmre, es a film alatt kezdottek el a fajasok. A mozibol szulni mentem...
2014. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én us így voltam... Két napja hordtam túl a lányomat. Már naponta jártam ctg-re. Nagyon kész voltam már... Mondta a dokim, hogy három napot várunk, utánna indítás, de azért megvizsgál, hogy mi a "helyzet". Mindkettőnk meglepetésère 2 ujjnyira nyitva voltam. Azt mondta, hogyha aznapra nincs más programom, akár szülhetnék is. Mondtam, hogy rendben. Vizsgálat közben levált a burok a méhszájról, így gyakorlatilag magától beindultak a dolgok... Szóval onnantól kezdve, hogy lebiggyesztett szájjal bementem a vizsgálóba, hogy megbeszéljük, mikor lesz indítás, 5 óra múlva a kezemben volt a lányom :)
2014. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 40. hetes. 3hete 2111 a méhszájam, és a nyákdugóm is elment már 3 hete.Folyamatos keményedéseim vannak. Mindenkit megcáfolt a babám, az orvos is azt mondta, h korábban fog jönni. Most egy esetleges indításról beszélgetünk mert kevesebb a vizem mint kéne. Szeretném ha magától indulna... még van 3nap talán beindul addig magától. Kitartást neked, tudom mit érzel!
2014. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a harmadik babámmal a kiírás napján elmentem biciklizni a városba(addig is bicikliztem minden nap)az ismerősök megállítottak megkérdezték mikorra vagyok kiírva.Nevettem és mondtam nekik hogy mára:)Egyből ment a szörnyülködés hogy miért bicózok mondom max megszülök....másnap bementem a dokimhoz hogy mi legyen jó sokat vártam nst-re meg még elküldött uh-ra stb.Jól elfáradtam a sok mászkálásba,megvizsgált és azt mondta biztos nem szülök még a hétvégén(péntek volt)Mikor beszálltam a kocsiba hogy hazamenjek éreztem a derekemben egy kis roppanásfélét és utánna egész délután mensiszerű görcsöket.Én már tudtam hogy éjjel szülni fogok.fél 12 kor folyt el a magzatvízem,éjjel behívtuk a dokit aki meg volt róla győződve hogy nem szülök meg a héten
2014. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor várok más választásom nincs!Első babánk lesz és elképzelésem sincs milyen a szülés de hamarosan megtudom:)
2014. júl. 28. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt tanacsolom inkabb elvezd ki. Nekem se volt semmi, 3 hete 1 ujjnyira nyitva voltam, azt hittuk elobb fog jonni. Elso lanyom a 38. het vegen szuletett, remeltem a masodik is hasonlo lesz. Kozeledett a kiirt idopont, en egyre idegesebb voltam. 26-ra voltam kiirva, mondta a dokim, ha addig nem szulok meg, magzatviz vizsgalat lesz. Hat en ugy be voltam tojva hogy minden praktikat bevetettem hogy elobb induljon meg. Mondanom sem kell, hogy semmire nem reagalt a kisasszony. Aztan szomoruan beletorodtem, hogy na akkor mar tok mindegy, igyis-ugyis meg fogjak csinalni azt a vizsgalatot. Erre most szombaton, kiirt datum ejjel elkezdett szivarogni a magzatvizem. Fajasom nem volt de menni kellett a korhazba. Beerkezestol szamitott 8 ora mulva megszuletett a kislanyom :-) Ma delelott engednek haza elvileg ha minden jol megy. Szoval addig is ne aggodj, nalad is barmi lehet ;-) konnyu es gyors szulest kivanok!!
2014. júl. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon együtt érzek vele. 40+4 hetes vagyok, és még semmi jele a szülésnek. Ma voltam NST-n ott jelzett fájásokat, de én nem éreztem abból semmit, így a dokim hazaküldött. Bár azt nem tudom, hogy ez, hogy lehetséges.
2014. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 karola99 válasza:
én 41 hetesen szültem meg a fiamat burokrepesztéssel bementem a korházba másnap kaptam opt (fájásgenerálot) máestére megrepesztette a burkot és 18 ora mulva megszültem :)
2014. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!