Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Cseh Erikánál milyen szülni?

Dr Cseh Erikánál milyen szülni?

Figyelt kérdés
Hogyan alakult a szülés?
2010. jan. 28. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nála szültem, igaz császárral.

Nagyon lelkiismeretes, jó orvos.

2010. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is császár lett a vége, de nem rajta múlt. Lelkiismeretesen és nagyon higgadtan, de határozottan vizsgált és beszélt velem közben. Következő babámnál is őt fogom megkeresni! Jó választás. Sok sikert!
2010. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nála szültem, és meg voltam vele elégedve. Bár keveset volt velem, mert volt választott szülésznőm, aki nyomon követett a vajúdás alatt. Sajnos fájdalomcsillapítót nem kaptam/kaphattam, mert megindított szülés volt, de kb. 5-6 óra alatt lezajlott. A szülés utáni "rendbe tételnél" (varrás stb.)is nagyon alapos volt, és nem éreztem a varrásnál fájdalmat. Ami meglepett, hogy a kitolásnál nagyon határozottan utasított. A vajúdás alatt nagyon finoman vizsgált, az sem fájt. Szóval csak ajánlani tudom. Te nála fogsz szülni?
2010. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen:)

köszi a válaszokat

2010. febr. 1. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!