Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájdalmasabb a mesterségesen...

Fájdalmasabb a mesterségesen beindított szülés mint a természetes? Van különbség?

Figyelt kérdés
Betöltöttem a 39.hetet és kezdem a 40.hetet érdekelne ki mit tapasztalt.Mivel voltak cukor gondjaim (ami hál isten elmúlt)az orvosom szeretné már kinn tudni a babát.Azt mondta szerinte a 39.héten meg lesz de nem így történt,felmerűlt bennem mi lesz ha beindítják a szülést?
2008. aug. 14. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! nekem 4 szülésem volt és átéltem minketöt,7 éve szültem a fiamat az beinditot volt sokat vajudtam vele és nagyon fájt akkor azt hitem hogy ez volt a legnehezebb szülésem de tévetem. A páromal ugy gondoltuk hogy kell még egy gyerek a háromhoz,amikor terhes lettem a negyedik gyerekel nagyon féltem a szüléstöl volt is mitöl mert ez az utolso volt a legkeményebb pedig négyora hoszát szenvetem öszesen ez 2 honapja volt de még mindig a hatása alatt vagyok nem tudom feldolgozni ha orvost látok egyböl remegek.Pedig ez nem beinditot szülés volt a kérdésedre a válszom hogy mindkettö nagyon tud fájni
2008. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fájdalmasabb szerintem.

Nekem is megindították,kaptam méhszáj tágító zselét,meg oxitocin infúziót.

Fájt nagyon,de mivel nem tágultam egy tapodtat sem ezektől,megcsászároztak.

A

2008. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!