Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől van ez? Kezdjek aggodni...

Mitől van ez? Kezdjek aggodni vagy normális dolog a panaszok megszünése egyik naprol a másikra?

Figyelt kérdés
Éjszakánként 3-4órát tudtam aludni mindig fájásokra keltem rengeteget keményedett a pocakom oldalt nem tudtam feküdni mert rögtön begörcsöltem, hányingerem volt egyfolytában. Nst n is 90-100as fájásokat mutatott a gép. Szoval nagyon szenvedtem. Tegnap óta szinte minden panaszom megszünt. Egyfolytában alszok nem görcsöl a hasam csak néha néha jóslózom.. mitől lehet ez? Valakinek volt hasonló szülés elött? 40+3napos vagyok.
2014. nov. 19. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kaptál egy kis időt rápihenni, mielőtt végül beindul. Használd ki és aludj, pihenj sokat!
2014. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én nem szültem,viszont rengeteget olvasgatok "lehet annyit nem kéne":)

Erről is olvastam,hogy a szervezeted pihen a nagy eseményre mikor hirtelen elmúlnak a dolgok:) Lehetséges,hogy most jól megpihen és utána irány is szülni:) Sztem 1-2-3 nap múlva bár inkább 1-2 nap múlva meglesz a babád:)

Könnyű szülést neked:)

36+3 hetes km

2014. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már nagyon várom, hogy megszülessen remélem már tényleg nagyon közel van a nagy pillanat :) köszönöm a válaszotokat :)
2014. nov. 19. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Vihar előtti csend! :) Könnyű szülést! Majd írd meg az eredményt.
2014. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megírom :) köszönöm, hogy írtál :)
2014. nov. 19. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!