Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek is csaszarozni...

Szerintetek is csaszarozni fognak?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnal ket napja mert elotte jott egy csepp ver es megijedtem akart rak szurest csinalni de nem birtam utan felnyult es azt sem birtam sirtam es azt mondta hogy nem fogok tudni megszulni es csaszar fognak szerintetek? 33 hetes vagyok
2014. nov. 19. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Jujha micsoda hisztit levághattál a dokinak :D Hány éves vagy?


Amugy kiscsillag, a vsászár jóval brutálisabb a spontán szülésnél, szóval nem éri meg megjátszani magad :)

2014. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem értem. miért nem bírtad azt,hogy felnyúlt?
2014. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennél azért több kell ehhez. Persze, mivel ma minden második nőt asztalra dobnak, simán lehetséges, de azért legalább a konkrét okát kérdezd meg, mert ez így vérszegény érv a császár mellett. Egy jótanács: Ne bízz vakon, követeld az értelmes magyarázatot! A TE tested, a TE gyermeked, jogod van általad is érthető, részletes tájékoztatást kapni, mielőtt dönt a fejed felett!!!!
2014. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

33 hetesen szoktak rákszűrést csinálni?? Fura..

Amúgy az egész story fura, már bocs.. Nem vizsgált meg még terhesen egy orvos sem? Nagyon fura..

2014. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mondta, mert ilyen vernyákolást csináltál a sokadik vizsgálat után is. Ilyen hozzáállással valóban nem biztos, hogy fog menni a term. szülés és a császárt konkrétan fenyegetésnek szánta. Mivel a császár egy életmentő műtét, nem a jutalom a fáradságokért.
2014. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem bírtad? Eddigi vizsgálatoknál mi volt? Emiatt 10000000% hogy nem fognak megcsászározni. Tudod, ha jön a baba, nem azzal foglalkoznak, hogy te mit siránkozol. Én nem bírtam felhúzni a lábaimat, annyira fájt mindenem, két szülésznő megfogott és felrakta a lábaimat, aztán már vizsgáltak is, mi a helyzet. Senki nem kérdezett, akarom-e. Jön a gyerek, tenni kell a dolgokat. Kit érdekel, hogy te mit virnyogsz ott? Már bocsi, hogy így fogalmaztam, de ez a helyzet...
2014. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Akkor is igy virnyakoltal mikor megcsinaltak neked a gyereket?

Mit nem birtal ki egy vizsgalaton? Most neztek meg teged eloszor? Szerintem csak hisztizel h ne kelljen szulnod hanem h csaszarozzanak meg! Azt gondolod az marha jo? Elarulom nekem volt egy surgos csaszarom. Mit ne mondjak majd megszakadtam olyan rossz volt. Es sokaig utana. Ne hisztizzel es ne csinald a fenekedet mert ezzel nem csaszart ersz el hanem h hulyenek neznek total! Mondjuk msr igy is! Tenyleg hany eves vagy? Ertelmes felnott ember nem viselkedik igy.

Meg annyit h eletedben eloszor most vizsgaltak meg? Soha nem jartal ezelott nogyogyasznal??? Vagy 33 hetesen eszedbe jutott h hoppa el kellene menni? Mert akkor meg nagyobb hulye vagy mint gondoltam elsore.

2014. nov. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Azt nem tudom, hogy ez miatt császároznának-e, én úgy gondolom, hogy nem. De azért írok, mert látom, hogy a kérdésed helyett mindenki csak támad. Nekem a 36. héten vettek le bakteriológia miatt kenetet egy kis pálcikával és akkor volt méhszáj vizsgálat is és nekem is nagyon fájt. Vizsgálat után is éreztem egy ideig. Azelőtt soha semmi sem fájt, csodálkoztam is hogy ez mi a fene. Mondjuk én nem szóltam a dokinak vettem egy nagy levegőt és tűrtem. Szex közben is jóval érzékenyebb a hüvelyem bagyon oda kell figyelnünk. Nem tudom ez mitől lehet, talán hogy a kis babóka nyomja le a súlyával a vénákat. De ez miatt nem ilyedtem meg a természetes szüléstől. Próbáld meg lelkileg össze szednek magad, ezt valamiért a természet kitalálta, ezért biztos hogy kibírható lesz. Más ne számítson csak a kis baba. A császár is fájdalmas lesz. Egyszer láttam egy videót róla nem kellett volna megnéznem, a sima szülés videója viszont nem viselt meg. Remélem a vérzés miatt nem lesz semmi gondod sem. 39 hetes km
2014. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a 8as valaszadonak hogy te erted
2014. nov. 20. 17:15
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem ertem a tobbiek mert ilyen durvak ha szepen kerdeztelek titeket akkor valaszoljatok ti szepen vagy ha nem tudtok akkor nem kell irni es igen is nagyon fajt nem megjatszottam maga nem szokasom! Az orvos is meg erto volt es o nem hisztonek fogta fel latta rajtam h telleg nem birom es ezert mondta h ebbol csaszar lesz nem en akarom h csaszar legyen de ha meg tudok szulni rendesen akkor termeszetesen meg fogok de az orvos szerint nincs sok eselyem ra...
2014. nov. 20. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!