Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Dán doktor (Bajcsy kórház)...

Dr. Dán doktor (Bajcsy kórház) szült valaki az elmúlt éveken nála?

Figyelt kérdés

20 hetes kismama vagyok, Dán doktorhoz járok magánrendelésre, de mondtam neki, hogy én nála szeretnék szülni. Mondta, hogy köszöni szépen, hogy őt választottam, de ennyi. Az érdekelne, hogy aki szült nála az elmúlt években, szülésnél mennyit kért???

Előre is köszönöm aki tud segiteni :)



2014. nov. 21. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, mi alapján választottad őt megkérdezhetem? mert ismerem..
2014. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Segítenék ha válaszolnál de nem baj így is leírom, ne válaszd ezt az orvost, rosszindulatú, mogorva, felületes, pénzéhes! Nem lát annyit amennyit gondol, hanyagolva leszel rosszabb mintha sztk-s rendelésre járnál! még egyszer megkérdezhetem miért őt választottad? Van alapja?
2014. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszonom, hogy segiteni szeretnel. En nem veletlenul valasztottam ot. Nincs vele semmi rossz tapasztalatom!

Es ne haragudj de a rossz indulatu kommenteket tartsuk meg magunknak. Ha a kerdesemre tud valaki valaszolni azt megkoszonom. De en se fikazom xy orvost mert eppen nekem nem volt vele jo tapasztalatom.

2014. nov. 26. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem rosszindulatú a kommentem csak leírtam a tapasztalatom. ez nem rosszindulat! ez tény! De akkor hajrá miért nem kérdezed meg őt?
2014. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!