Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben szült valaki...

Debrecenben szült valaki mostanában a Klinikán? Milyen ott a látogatási rend?

Figyelt kérdés

A kórterembe bemehetnek a hozzátartozók vagy sem? Ha nem jöhetnek be és ki kell menni a folyosóra, akkor addig a babával mi van? Gondolom őt csak nem viszik ki. Nálatok hogy volt mindez? Amúgy meg voltatok elégedve a Klinikával?


Köszönöm előre is! :)

33hkm


2014. nov. 24. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

4 hónapja és 2 éve szültem. Mindkétszer ugyanaz: látogatás egész nap. Elvileg a kórtermekbe nem lehet bemenni, gyakorlatilag az összes szobatársamhoz bejárkáltak. Én a folyosón fogadtam a látogatókat, a babát kitoltam magunkhoz.

Nsgyjából elégedett voltam amúgy,

Könnyű szülést!

2014. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is minden jót és gratulálok!
2014. nov. 24. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen a làtogatók a tiltàs ellener is bemennek, ezt a rendszt nagyon utàltam! Nekem koraszülött volt a babàm az inkubàtorböl kikerülve ki is kaptam szobàra csakhogy a szobatàrsakkal sehogy sem tudtam megèrtetni hogy nem valami előnyös hogy 6-8 hozzàtatozó bent tolong az egyèbkènt is kicsi szobàban, ràadàsul engem szoptatàskor fusztràlr hogy idegenek lesnek...ha meg szóltam èn voltam a hisztis!

Ezt leszàmítva amiről a korhàz ugyebàr nem tehet rendben volt.

2014. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
jéé lehet talizunk szülésnél én 34 hetes vagyok :) engem is érdekelne ez a kérdés :)
2014. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hete szültem a Klinikán. A hivatalos látogatási rend du 4-6ig van, de kb senki nem tartja be. A szobàba bejöhetett bárki, senki nem ellenőrizte. A babát kiskocsiban lehetett kitolni a folyosóra.
2015. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!